Dorëzoni dëshminë tuaj këtu

DataNumen Data Recovery

Produkti juaj ishte më i miri dhe bëri most! Por nuk mendoj se asgjë mund t'i rikuperojë të dhënatost. Ajo rikuperoi atë që unë tashmë kisha, e cila ishte më shumë se produktet e mëparshme, por asnjë nga 3.5 javët e të dhënave që mungonin. Nëse do të mendoja se të dhënat e munguara ishin aty, unë patjetër do të kisha paguar 50 dollarë për të marrë, dhe MUND T 100 dollarë nëse do të isha Pozitiv që të gjitha të dhënat e munguara ishin aty. Por nuk ishte kështu, kështu që nuk vlente 100 dollarë.

Zonja Mascha Fujimoto në pension
Arizona, SHBA 16 Mars 2021

DataNumen Outlook Password Recovery

Program i shkëlqyeshëm dhe mbështetje e shkëlqyeshme për klientët (ndër mbështetjet më të mira për klientët që kam përjetuar).

Unë isha duke përdorur Outlook 2010 në kompjuterin tim të fundit, i cili ekzekutonte Windows 7. Ai kompjuter vdiq, megjithëse për fat të mirë, unë po mbështesja të gjitha skedarët e mi (përfshirë skedarët PDT Outlook) në një disk të jashtëm. Por kam harruar fjalëkalimin për një skedar të koduar të PDT-së që përmban 14.5 GB email dhe bashkëngjitje (rreth shtatë vjet email, disa prej të cilave janë jashtëzakonisht të rëndësishme për mua).

Kam shkarkuar versionin provë të DataNumen Outlook Password Recovery  (për të mos u gabuar me Riparimin Outlook ose Rimëkëmbjen e Outlook Drive) dhe starpërpunova procesin e rikuperimit, por anulova operacionin menjëherë pasi kishte filluar në mënyrë që të mund të kopjoja skedarin e koduar pst në një vend tjetër për t'u siguruar që kisha një kopje rezervë (duke harruar që kisha një kopje rezervë tashmë në dosjen time Outlook Files). Pas kësaj, nuk mund ta përdorja përsëri versionin provë.

Bleva versionin e plotë, por nuk kishte asnjë mënyrë që unë të futja ID-në dhe kodin tim të përdoruesit në versionin provë sipas udhëzimeve për ta kthyer versionin provë në versionin e plotë. Kështu që unë me email DataNumen. Brenda rreth 12 orësh, ata më dërguan me email një lidhje shkarkimi për versionin e plotë dhe më udhëzuan të çinstaloj versionin e provës dhe më pas të instaloj versionin e plotë.

Nuk e kisha problem të çinstaloj versionin provë dhe të instaloj versionin e plotë (versioni 1.2.1.0), dhe shpejt mora një fjalëkalim për të hyrë në skedarin e koduar të PDT-së.

Unë vetëm e drejtova operacionin përsëri për të parë sa kohë u desh. Programi deshifroi skedarin tim PDT në një minutë dhe 47 sekonda.

Rastësisht, disa skedarë të tjerë PDT në dosjen time Outlook Files, siç janë skedarët e arkivuar, nuk ishin të koduara. Nuk mund të kujtoj se si e kriptova këtë skedar PDT. Ju duhet të përdorni versionin provë (mund ta përdorni një herë) për t'u siguruar që skedari PDT në të cilin keni nevojë të përdorni është i koduar.

Gjëja e fundit për të përmendur: Unë nuk kam ide nëse versioni provë do të kishte deshifruar një skedar PDT aq të madh sa ky, apo nëse madhësia e skedarit është e parëndësishme për versionin provë.

Ky program është një shpëtues i jetës dhe mbështetja e klientit ishte e shkëlqyeshme (10 në shkallën 1 deri në 10). Sapo mora rreth shtatë vjet email. E pabesueshme!

Sinqerisht,

Anthony Murawski
Seattle, USA 12 Mars 2021

DataNumen File Splitter

Fat i mirë për ju me programet tuaja. Ata janë të vegjël dhe bëjnë pikërisht atë që përshkruhet.

Ndërfaqja është e lehtë për tu ndjekur dhe kuptuar. Unë jam duke pritur për më shumë programe të reja nga ju.

David Roper Drejtori i IT i Spitalit në Pension
Blythewood SC, USA 3 Mars 2021

DataNumen Outlook Drive Recovery

Në një HDD me të vërtetë të çrregullt (me format të dyfishtë) ishte një rikuperim perfekt.

Një mjet që bën atë që premton!

Antonis N. Inxhinier në pension
Patras, Greqi 27 Shkurt 2021

DataNumen Access Repair

Faleminderit per ndihmen tuaj.
Aplikimi punon mirë. Baza është gjithashtu në rregull.

Marcin K
e-automatik ul. Leśna 17C, 62-006 Gruszczyn 23 dhjetor, 2020

DataNumen Outlook Repair

Outlook u ndëshkua menjëherë, menjëherë pas një azhurnimi të Windows, programi im i postës elektronike Outlook ndaloi së punuari. une e perdora datanumen produkt për të rirregulluar dosjet e postës elektronike siç duhet dhe funksionoi. E tëra që duhet të bëja ishte të ekzekutoja programin për të rregulluar të dhënat, për të ndryshuar emrin e skedarit të të dhënave dhe për të ekzekutuar Outlook. Presto funksionoi. Shumë faleminderit

Craig I vetëpunësuar
Nëntor 20, 2020

DataNumen Outlook Repair

Jam i impresionuar nga lehtësia e përdorimit dhe rikuperimi i shpejtë i skedarit. Megjithëse të gjitha, nuk më duhen më, kështu që e zhbllokova pas dy rikuperimeve të skedarëve.

Thanks a lot.

Víctor Ramón RG Puna në shtëpi
Leioa, Bizkaia, Spanjë 30 shtator 2020

DataNumen Outlook Repair

Faleminderit për produktin për njerëzit e vegjël me problem gjigant.

Kam përdorur riparimin tuaj Outlook.

Lucy Gold Shkencëtar në pension
Paris, Francë 21 shtator 2020

DataNumen Outlook Repair

E përsosur, e mrekullueshme.
Sikur njerëzit e tjerë të ishin kaq të efektshëm.
Urime.

Nilson Ghelardi
Teksas, SHBA 1 shtator, 2020

DataNumen RAR Repair

RAR skedar prej 115 GB: i dëmtuar plotësisht ...
Programi juaj e rregulloi atë në 5 orë dhe 33 minuta ...
1K faleminderit !!

Paul Van den Bossche
Borsbeek, Belgjikë 30 gusht 2020

DataNumen Outlook Repair

Unë kisha për të dërguar një mesazh për të falënderuar kompaninë tuaj për këtë të madhe Datanumen Outlook repair produkt!

Po përdorja një program tjetër për të sinkronizuar pamjen time (Companion Link) dhe telefoni im dhe programi keqfunksionoi dhe fshiu të dhënat e mia më të reja në kompjuterin tim me të dhënat më të vjetra nga telefoni im. Unë nuk kisha një kopje rezervë të skedarit Outlook dhe isha kaq i zhgënjyer që humba përditësime shumë të rëndësishme për shënimet. Kam kaluar goxha gjatë gjithë dy ditëve duke menduar dhe duke kuptuar një mënyrë për ta rregulluar këtë përmes çdo metode të mundshme (versionet e mëparshme, softueri tjetër i rikuperimit, këshilla të tjera në internet) dhe dukej e pamundur, por për fat të mirë gjeta Datanumen produkti dhe ishte në gjendje të riparonte / rikuperonte lost shënime! Duke qenë një biznes i vogël dhe duke kaluar disa nga periudhat e vështira të jetës, isha jashtëzakonisht i trishtuar, i trishtuar, i zemëruar kur mendova se të dhënat e mia ishin të mbishkruara nga ai gabim dhe të zhgënjyer pa asnjë mënyrë për t'i marrë ato dhe isha jashtëzakonisht i kënaqur për ta gjetur këtë Datanumen programoni dhe bëni që të punojë për të rivendosur të dhënat e mia, është e mahnitshme dhe softueri ishte intuitiv dhe i lehtë për t'u përdorur. Kjo është një kompani kaq e shkëlqyer dhe thjesht donte t'i bënte të ditur të gjithëve se ata bëjnë një ndryshim në jetën e njerëzve për më mirë !!!

Faleminderit shumë përsëri.

Alan Rudy Liria e Vërtetë
Los Angeles, CA, USA 17 korrik, 2020

DataNumen Outlook Password Recovery

Kam kaluar 5 orë sot duke kërkuar një faqe në internet që ofron Rikuperim Fjalëkalimi falas ose të lirë të Outlook. Më në fund e gjeta DataNumen që përshtaten në mënyrë të përsosur faturën për nevojën time një herë! Lehtë për t'u përdorur dhe punuar si një bukuri. Faleminderit për lehtësimin e orëve të mia të zhgënjimit!

Marilyn Wolff
Hjuston, Teksas, SH.B.A. 15 korrik 2020

DataNumen Outlook Repair

softuer magjik

Riparoi një skedar tjetër timen, i klasifikuar si "i korruptuar" nga Microsoft. Milion faleminderit.

Cavan McDonald në pension
Shën Albanët. 9 korrik 2020 në Mbretërinë e Bashkuar

DataNumen Outlook Repair

Magji e pastër - rregulloi një skedar që scanpst.exe nuk mund ta njihte as si një Kuti Postare Outlook. Faleminderit mirënjohës për një produkt të mrekullueshëm.

Cavan McDonald
Mbretëria e Bashkuar 2 qershor 2020

DataNumen Exchange Recovery

Congrats!

Softueri juaj i rikuperimit të Exchange është i mahnitshëm dhe funksionon si kampion. Faleminderit.

Erwin W.
Maj 9th, 2020

DataNumen Exchange Recovery

DataNumen mjeti funksionoi në mënyrë perfekte, bëri detyrën që duhej të bëja. Një produkt + faleminderit.

Seth L
Maj 9th, 2020

DataNumen Outlook Repair

Do të doja të falënderoja DataNumen inc për ndihmën tuaj dhe softuerin tuaj që me të vërtetë bëri punën e tij dhe lejoi një person jo shumë me përvojë të rikuperonte skedarët e tij PST të Outlook 2007.

Produkt i shkëlqyeshëm!

Pete M. në pension
Calgary, AB, Kanada 8 maj, 2020

DataNumen Zip Repair

Po përpiqesha të hapja një arkiv që përmbante foto të vjetra, por nuk munda, për shkak të ndonjë gabimi. Pastaj kam përdorur DataNumen Zip Repair dhe ajo bëri magjinë. Unë jam i kënaqur që kam gjetur fotot e mia. Faleminderit për produktin tuaj!

Ramona P.
Rumania 22 prill, 2020

DataNumen Outlook Repair

Mjeti juaj ishte thelbësor në rikuperimin e të gjithë postës elektronike të gruas sime. Faleminderit shumë për ju dhe të gjithë ekipin tuaj për sigurimin e këtij mjeti shpëtues dhe të lehtë për t’u përdorur !!

Ken Mantey GE Ndriçimi në pension
Chesterland, OH, USA 8 gusht 2019

DataNumen Outlook Password Recovery

Thjesht provova rikuperimin e fjalëkalimit tuaj .pst.
Punoi shumë mirë.
Faleminderit shume.

Do të shënojë në faqet e internetit në rast se do të kemi nevojë për të blerë ndonjë zgjidhje që ju ofroni.

Ju falënderoj përsëri.

Emir
March 21st, 2020

DataNumen SQL Recovery

Thjesht efektive, që do të thotë e mrekullueshme. Faleminderit shumë, veçanërisht sepse përndryshe nuk do të isha në gjendje të merrja fizikisht skedarët që duhej të rikuperoja, për shkak të bllokimit aktual që përmban covid-19. Unë do të përhap një fjalë goje shumë të mirë për ju.

Simone Valtorta
Milano, Itali 16 Mars, 2020

DataNumen SQL Recovery

Miremengjes. Po testoj softuerin tuaj për të riparuar bazën e të dhënave sql. Pasi të keni ekzekutuar mjetet tuaja, tani jam në gjendje të shoh përsëri të gjitha të dhënat e mia

William Stanford
Dhjetor 13th, 2019

DataNumen Exchange Recovery

Unë do të doja t'ju falënderoja shumë për bërjen e mundur të rikuperoni një kuti email që tashmë e konsideroniost, me softuer DataNume Exchange Recovery.

Urime DataNumen Ekipi!

 

Nelson d'Avila
Shkurt 16th, 2020

DataNumen Disk Image

Faleminderit per ndihmen tuaj! Jam jashtëzakonisht i impresionuar me mënyrën se si funksionoi kjo.

Raki Riggs
Texas, SH.B.A. 8 Nëntor 2019

DataNumen SQL Recovery

APLIKIM I MADH! SHUME KENDSHEM! FALEMINDERIT SHUME.

U Myo Naing Oo
Shtator 2nd, 2019

DataNumen Excel Repair

Faleminderit për mjetin tuaj, me të vërtetë më ndihmon plotësisht për të riparuar skedarin tim excel.

udom në
Gusht 19, 2019

DataNumen Outlook Repair

Faleminderit shumë për ndihmën tuaj bujare dhe i vlerësoj përgjigjet tuaja të shpejta. Unë patjetër që do të rekomandoja produktin tuaj.

Toni V
Mund 31, 2019

DataNumen Word Repair

Faleminderit shume. Në të vërtetë, zgjidhja juaj e rikuperimit të përmbajtjes së skedarit MS Office është më e mira që kam provuar deri më tani.

Tomasz Warmuz Drejtor Teknik Landis + Gyr Poland Sp. z oo
Poznań, Poloni 20 maj 2019

DataNumen Zip Repair

Faleminderit për të zipriparimin. Ishte një program i shkëlqyeshëm për të riparuar timen zip fotografi.

Luca DM Cogeor Consulting
Romë, Itali 10 Prill 2020

DataNumen Exchange Recovery

Thjesht desha të them faleminderit për sigurimin e këtij programi. Unë vetëm e përdori atë për të kthyer me sukses një të madhe OST skedar i cili po më lejon të rimarr 150 email që u zhdukën.

Bëri një punë të shkëlqyeshme dhe unë jam jashtëzakonisht i lumtur.

Faleminderit shumë. Shpresoj te jeshost ditë e shkëlqyer, dhe një fundjavë e jashtëzakonshme !!

Christopher Baber
Asheville, NC 10 maj 2019

DataNumen Exchange Recovery

Nga rruga, ne e vlerësojmë shumë ndihmën tuaj. Ne morëm vendimin e blerjes Datanumen Exchange Recovery mjet dje, dhe një nga gjërat që ne bazuam në vendimin tonë ishte shërbimi i shkëlqyeshëm teknik që ju siguruat ndërsa ishim duke testuar.

Daniel Navarro
Prill 29, 2019

DataNumen Outlook Express Repair

Unë ju përgëzoj për Bërësin tuaj, i cili është i vetmi program që provova dhe mund të më rikthejë dbx-në time të korruptuar.

Pierre M.
Francë 23 Prill 2019

DataNumen Exchange Recovery

Përshëndetje ekip

Ky mjet ishte kaq i dobishëm! Kam provuar një softuer tjetër të ngjashëm, por ky bën hile për të rikuperuar të GJITHA e-mailet e mia nga OST fotografi.

Genrev
Mund 20, 2019

DataNumen Exchange Recovery

Thjesht doja të them që ju djemtë jeni më të mirët ...

Ju jeni shumë të vlerësuar! Tani mund t'i marr informacionet e kalendarit tim nga një konfigurim i pasaktë OST (duhet të kishte informacionin e kalendarit të ndarë në një PDT në vend që të përfshihej në ost)

Faleminderit përsëri dhe keni një ditë të mrekullueshme!

Gene Rovinsky
Prill 5, 2019

DataNumen Outlook Repair

ç'kemi djema

Ky mesazh shërben si FALEMINDER I BIG për mjetin tuaj të shkëlqyeshëm të riparimit të Outlook. Konsumatori im kishte përjetuar ndërprerje të shumëfishta të energjisë që shkaktoi korruptimin e Outlook pst. Scanpst doli me gabim duke iu referuar problemeve të diskut. Unë googled këtë gabim dhe për fat të mirë ra në produktin tuaj. Unë instalova dhe drejtova mjetin, i cili zgjati mbi 2 orë për t'u përfunduar. Rezultati përfundimtar ishte një Outlook i cili funksiononte në mënyrë të përsosur, i cili ishte shumë më i shpejtë se më parë! Klienti im është mbi hënë pasi është një llogari biznesi që mbështetet shumë në email.

Faleminderit për një produkt të shkëlqyeshëm, patjetër që do t'ua rekomandoj të gjithë kolegëve të mi të IT-së. Për informacionin tuaj, ambienti është si më poshtë:

Kompjuter desktop (modeli i vjetër IBM) me CPU me dy bërthama, RAM 4Gb, Windows 7 profesional dhe Outlook 2007. PST është afërsisht. 4.5 GB

Ju lutemi vazhdoni me punën e shkëlqyeshme.

Kind regards

Steve IT Professional
Durban, Afrika e Jugut 18 shkurt 2019

DataNumen SQL Recovery

Rimëkëmbja pa probleme. Shume mire

Nelson Fernandes
Ambernath, Indi 15 janar 2020

DataNumen DBF Repair

Reparador de tablas FoxPro, fantastik

Fernando Hernández Cuestas

DataNumen Exchange Recovery

Ju jeni duke shpëtuar ditën time. Çdo gjë që më duhej - thjesht për të kthyer 2 OST dosjet. Vetëm programi juaj e bën këtë. Faleminderit shume!

Ilya Sevryukov
Moskë, Rusi 29 Prill 2019

DataNumen SQL Recovery

Një pjesë e shkëlqyer e softuerit. Bën saktësisht atë që thotë, dhe në një mënyrë shumë miqësore për përdoruesit ...

Ricardo Freitas Qeveria Rajonale e Arkitektit
Funchal, Portugali 27 korrik 2019

DataNumen Exchange Recovery

Ky është një pjesë e shkëlqyer e softuerit. Shëroi një të thyer OST skedari herën e parë dhe më pas u hap për herë të parë në Outlook 2019. Unë kisha provuar 3 pjesë të tjera të softuerit të riparimit pa sukses dhe isha gati të pranoja që posta e vjetër të ishteost. Faleminderit grumbuj DataNumen! 😊

Peter Keating ish CIO, tani në pension
Melburn, Australi 15 korrik 2019

DataNumen Zip Repair

Një program i shkëlqyeshëm për të rivendosur ZIP arkivat. Unë rekomandoj ... dhe e thjeshtë si një derë.

Shërbimi SS Marketer në pension Bohdan Sheretiuk
Lutsk, Ukrainë 27 tetor 2019

DataNumen Outlook Repair

Përsëritjet.

Facile et Efficace

Abellatif FAJR Menaxher i Përgjithshëm Zbatime Biznesi
Casablanca Maroko 10 dhjetor 2019

DataNumen SQL Recovery

Super mjet dhe punon shumë mirë. Mjet i rikuperimit të bazës së të dhënave

Mandip Kanjiya CEO dhe Themelues i Hey Flyer http://www.heyflyer.com/
Shkurt 11, 2020

DataNumen Outlook Repair

Një faleminderit shumë i madh.

Përmirësimi i MS Office u rrëzua në kompjuterin tim dhe unë duhej ta fshija dhe ta instaloja përsëri. Në këtë proces, Outlook nuk pranoi të vjetrën.ost dosja dhe unë lost të gjitha email-et e mia të ruajtura në nën-dosje (vetëm kompjuteri lokal). Ky është një dështim në emër të Outlook, për të mos rikrijuar nën-dosjet në server. Pas 6 orësh paniku, gjeta faqen tuaj dhe shkarkova programin, më pak se 30 minuta më vonë, gjithçka ishte mirë përsëri. Të gjitha postat elektronike të sigurta dhe të arritshme.

FALEMINDERIT.

Eric Engelbrecht
Auckland, Zelanda e Re 18 shkurt 2019

DataNumen Outlook Repair

Ditën e ditës DataNumen

Kam shkarkuar softuerin tuaj të riparimit të parashikimeve për shkak të mesazheve të gabimeve të vazhdueshme në lidhje me skedarin tim Outlook.pst që nuk janë mbyllur siç duhet në përdorimin e fundit. Ju softveri keni punuar në mënyrë perfekte. Skedari im pst u rrit nga 1.9gb në 2.45gm me 'lost të dhëna 'që ishin rikuperuar dhe ishin vendosur me mendime në dy dosje' të rikuperuara '(jo vetëm të hedhura në kutinë brenda) për t'i shfletuar. U deshën më pak se 10 minuta për një rikuperim të plotë dhe skanimin e artikujve të rikuperuar të postës.

Përsëri unë them faleminderit për sigurimin e një programi kaq të mirë që bën atë që thotë se bën pa asnjë kufizim për përdorim privat. Unë e rekomandoj shumë këtë mjet për të gjithë kutitë e përdoruesve të kompjuterit.

Peter Jones Përdorues i kompjuterit në shtëpi
Adelaide, Australi 27 qershor 2019

DataNumen Outlook Repair

Një pjesë me të vërtetë e shkëlqyeshme e softuerit që është super e plotë dhe del thellë për ta gjetur të fshirë dhe lost postat elektronike. Unë arrita të rikuperoj një sasi të shkëlqyeshme informacioni që asnjë softuer tjetër që kam përdorur nuk mundi. Unë me të vërtetë e vlerësova që isha në gjendje ta përdorja këtë aplikacion privatisht në asnjë cost.

Faleminderit Datanumen!

Ant Lee
Auckland, Zelanda e Re 23 gusht 2019

DataNumen Word Repair

Unë kisha një skedar word word që kishte gabime për të riparuar, faqja juaj e internetit riparoi skedarin word në 6 minuta.

Kjo është unike dhe shumë e mirë.

Valentin Bogatu inxhinier fizikant https://helpwithphysics.com
Rumania 4 shtator 2019

DataNumen Exchange Recovery

Produkti juaj bëri gjithçka që duhej të bënte. Shërimi i skedarit tim të të dhënave email më shpëtoi.

Unë do të rekomandoj produktin tuaj për këdo që ka nevojë për të, dhe me siguri nëse më duhet, do ta instaloj përsëri.

Produkt i shkëlqyeshëm.

Alasmarh
Dhjetor 26, 2019

DataNumen BKF Repair

Nevojitet për të rivendosur një skedar rezervë të Windows XP. Softueri juaj bëri mrekulli ...

Unë patjetër do të rekomandojë!

Eric Seeds Administratori i IT-së Cable Laboratorët e Teknologjisë www.cabal.com
New Brunswick, NJ, SHBA 8 Janar 2020

DataNumen Exchange Recovery

Pas zëvendësimit të PC tim personal, unë duhej të rimarr për përdorim personal skedarin e vjetër UST duke e shndërruar atë në PST. Mes shumë softuerësh, unë kam gjetur DEXR.EXE që i përshtatet pikërisht qëllimit tim. Ndërsa UI duket shumë e thjeshtë, DEXR ishte në gjendje të rikuperonte të gjitha postat elektronike, kontaktet dhe grupet e mia të kontaktit pa asnjë gabim. Unë mirë e mbaj mend DATANUMEN për të ardhmen si markë referimi për rikuperimin e të dhënave.

Roberto Baldassar
Itali 7 Mars 2020

DataNumen TAR Repair

Faleminderit! Funksionoi.

Unë do t'ju rekomandoj për këdo që duhet të shërohet Tar fotografi.

MShawn Scott
Huntsville, Alabama, SHBA

DataNumen Excel Repair

Produkti juaj ka punuar si duhet.

Eugenio G. Bahamondes M.Ss. Inxhinier i Lartë Elektrik
Inxhinierët NorTecnica Ltd. Iquique, Kili

DataNumen Outlook Express Repair

të fala

Shumë faleminderit për vënien në dispozicion të personave të tillë në versionin tuaj demo
si pensionistë (nga të cilët unë jam një).

Brian Willis Përkthim i pavarur dhe zhvillim i faqes në internet
Carletonville, Afrika e Jugut

DataNumen Outlook Repair

Ky program është jashtëzakonisht i mirë. Unë jam vërtet mirënjohës për ju që ofruat një mjet kaq të rëndësishëm (DataNumen Outlook Repair v 1.2 version i plotë) për përdorim publik. Më tregoni nëse mund t'i ofroni mjeteve diçka tjetër përtej kësaj.

Mohammed Meeran DATEL Systems & Software FZ LLC
Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe

DataNumen Outlook Repair

Përfundoi bukur.

Ryan Foote Nexus Konsulentët e IT-së
Park City, Utah, SHBA

DataNumen Outlook Express Repair

Më në fund - një produkt që bën atë që thotë me një qasje të pakuptimtë dhe pa rezultat të pabesueshëm. Te lumte! Do të doja ta kisha gjetur produktin tuaj para se të harxhoja paratë e mia për pretendentët e shumtë atje.

Një klient anonim

DataNumen Zip Repair

DZIPR bëri mrekulli dhe rikuperoi qindra MB fotografi dixhitale që mendova se do t’i kishaost përgjithmonë.

Të gjitha të mirat

Një klient anonim

DataNumen Zip Repair

Fiksoi Lotin - Kursyesin e Jetës!

Sapo rekuperova rreth 1 GB fotografi nga Zip dosjet. Mendova se isha vërtet i mbushur por DZIPR sapo lëroi shumë në mënyrën e grumbullit. Nuk humba as edhe një foto. Shumë e thjeshtë dhe e shpejtë për t’u përdorur gjithashtu. Nuk mund ta rekomandojmë mjaftueshëm.

Bruce Jeffreson

DataNumen Outlook Express Repair

Përpjekja ime e rimëkëmbjes me DOER është tani 100%.

Faleminderit.

Jim Barnes

DataNumen Zip Repair

Unë rezervova disa skedarë në një Zip skedar nga fletorja ime Mac G4. Unë nuk kisha zgjedhje tjetër sesa t'i mbështesja ato në një PC dhe duke u përpjekur të unzip, Kam zbuluar se asgjë nuk mund të hapte një arkiv të korruptuar prej 10.2 GB. Nga skeptikimi, shkarkova DZIPR, dhe zbulova se mund të ma rregullonte skedarin, kështu që shkova përpara dhe urdhërova të heq kufizimin e versionit të provës. Unë vrapova përsëri, dhe ndërsa u riparua, jo vetëm që rimori disa të dhëna, por i rimori të GJITHA! Unë jam aq i kënaqur që Mbështetja Teknike iu përgjigj email-ve tim kaq shpejt, dhe ato ishin jashtëzakonisht të dobishme (duke ndryshuar mendimin tim të përgjithshëm për mbështetjen e teknologjisë së softverit) Faleminderit për bërjen e një vepre të tillë të dobishme. A ka plane për një version OS X në çdo kohë së shpejti?

Benjamin James Chapman
Universiteti i Delaware

DataNumen Zip Repair

Pas riparimit grumbull, të gjitha skedarët janë riparuar me sukses dhe po nxirren në kompjuterin tim përmes windows PKZip dhe një Drive Rrjeti SaMBa i hartuar. Duhet të theksoj se jam jashtëzakonisht i kënaqur që produkti juaj funksionon aq mirë dhe që mbështetja ka qenë fantastike

Përshëndetje, dhe përsëri faleminderit

Benjamin James Chapman
Universiteti i Delaware

DataNumen Outlook Express Repair

FALEMINDERIT! Riparuar dhe ruajtur në flash drive para se të hedh plehra IE dhe OE !!!


DataNumen Zip Repair

Një produkt i shkëlqyeshëm !! Unë kam qenë skeptik, por sapo ka rikuperuar rezervën zip të arkivit tim të postës elektronike dhe unë jam konvertuar

Shumë faleminderit dhe respekt më të mirë

David

DataNumen Outlook Express Repair

bukur me pelqen dhe mendoj se do ta blej

je thirrur

DataNumen Zip Repair

Punon shkëlqyeshëm. më shpëtoi shumë kohë sesa ta shkarkoja skedarin nga një burim tjetër sepse skedari është i korruptuar, ky program e rregullon atë. Një program shumë i shkëlqyer !!!!!!!! *****

Një klient anonim

DataNumen Zip Repair

Kërkova një vend për të fost lavdërim por nuk gjeta asgjë. Më pëlqen të ndihmoj të tjerët që bien në telashe me një të korruptuar zip dosje. Unë kam punuar në PC që nga viti 1982, para IBM ose Microsoft dhe ky është programi i parë që ka punuar shpejt, lehtë dhe në mënyrë efektive.

David Olenick

DataNumen Outlook Express Repair

Hey,
Ka punuar MADH.
Shumë e lehtë gjithashtu.
Gruaja ime e bëri gjithë këtë.
Fatmirësisht i kisha të gjitha skedarët dbx në një kopje rezervë nga 19 nëntor dhe të gjithë pjesa tjetër ishte akoma në serverin e postës elektronike, kështu që sapo u riparova, tërhoqa 95 email, por ishin GJITHA aty.
Vlen lehtësisht 50 dollarë.
Faleminderit

, Carl
Teksas, SHBA

DataNumen Zip Repair

Unë kurrë nuk kam pasur një zip programi i riparimit që funksionoi.
Ky bëri!

Një klient anonim

DataNumen Zip Repair

unë kam pasur shumë lojëra, dhe lloje të tjerë skedarësh që janë korruptuar, dhe para se ta merrja këtë program, po ngatërroja kompjuterin tim, ky është një nga programet më të mira që kam përdorur, do ta rekomandoj atë para miqve.

TripleHGogeta6

DataNumen Zip Repair

Kjo funksionoi në mënyrë perfekte! Shume faleminderit! Ju e keni shpëtuar ekipin tim nga
duke u kthyer për të bërë 16 muaj punë përsëri. DZIPR ia vlente mirë
30 dollarë kam shpenzuar!

Jeff

DataNumen Zip Repair

Unë kam provuar disa produkte në kërkimin tim për të rimarrë një Zip skedari që përmbante një vit të plotë arkivash e-mail por jo të suksesshëm, deri më tani. Kam shkarkuar versionin demo të DZIPR dhe u inkurajova nga raporti i rimëkëmbjes, kështu që unë investova një shumë të vogël dhe shkarkova versionin e plotë.

Për zhgënjimin tim, produkti i plotë dështoi të rikuperonte skedarin tim, kështu që unë kontaktova mbështetjen @ repair-zip-files.com. Përfaqësuesit e Mbështetjes Teknike kërkuan regjistrat e gabimeve nga DZIPR dhe pas shqyrtimit të kujdesshëm, sugjeroi një procedurë që unë ta provoja. Funksionoi!

Ky produkt dhe mbështetja e shkëlqyeshme teknike e kompanisë ka ruajtur të dhëna jetësore që kisha menduar se ishinost për të mirë. Faleminderit!

Scott Snyder

DataNumen Zip Repair

3 GB fotografi sapo u ruajtën! Fotot e diplomimit të kolegjit dhe të dashurave u ruajtën! Faleminderit.

Sugjerim i veçorisë: aftësia për të renditur ato skedarë që nuk u ruajtën?

Rana Ian

DataNumen Zip Repair

Dokumenti i riparuar OpenOffice funksionon si një sharm! Një gisht i madh për DZIPR!

Armin Jakob

DataNumen Zip Repair

Ky produkt është i shkëlqyeshëm! Ju na keni kursyer shumë kohë. Na kontaktoni me aplikacione të tjera që mund të keni.

Paul M. Dreskin

DataNumen Zip Repair

"Funksionoi."
Fiksoi të keqen time Zip dosja, siç është premtuar.

Andi Duong

DataNumen Zip Repair

Unë nuk besoja se do të funksionojë, por po. Shumë keq që nuk mund të riparojë ACE dhe RAR dosjet gjithashtu.

Jordan Gigov

DataNumen Zip Repair

"Ka punuar për mua!"
E provova me një skedar të dëmtuar nga një floppie dhe më funksionoi. Vetëm 5 dosje nga 40 u dëmtuan në një farë mase.

Vicky

DataNumen Zip Repair

Rikuperova të gjitha dëmtimet e mia *.zip dosjet. Problemi i vetëm ishte se kishte probleme me *.zip dosje të cilat kishin qenë vetë zipped Përndryshe 10 nga 10!

Peter Brook

DataNumen Access Repair

Faleminderit. Produkti ka punuar mirë.

Anthony Latos
Kalifonia, SHBA

DataNumen Zip Repair

Shumë faleminderit për emailin tuaj të shpejtë.
Unë e kam provuar këtë dhe gjithçka po funksiononte si një ëndërr!

Shumë faleminderit, unë isha në gjendje të shëroja mbi 900 MB!

Herbert Hackelsberger

DataNumen Outlook Express Repair

Sapo kam blerë dhe përdorur DOER për të rikuperuar një nga skedarët .dbx të përdoruesit tim që ishte mbi 2 GB. Ka punuar shumë mirë - faleminderit për një produkt shumë të dobishëm.

Steve Forrette MarkeTouch Media
Teksas, SHBA

DataNumen Zip Repair

"Punuar me të vërtetë"
Kam një produkt të plotë, më ndihmon të riparoj një skedar 300 MB

Felix A Legere

DataNumen Zip Repair

UAU! Ju më kursyet kohë me vlerë 2 orë dhe një udhëtim para dhe mbrapa nëpër qytet. Faleminderit!
Refshtë freskuese të shohësh një program të thjeshtë të dobishëm që funksionon vërtet! E provova me një trill, duke mos menduar vërtet se do të funksiononte. DZIPR më shpërtheu!
Thanks again!

Joshua Masson

DataNumen Outlook Express Repair

Hi Guys,

Unë kam qenë duke luftuar për të rimarrë 4 vjet e-mail nga disku im i prishur gjatë javës së kaluar apo më shumë.

Përdoret versioni demo i DOER - nuk bën drejtësinë e versionit të plotë !! Versioni i plotë ka rikuperuar 100% të postës time - çfarë një pjesë fantastike e softuerit - gjithashtu çmim i shkëlqyeshëm.

Thanks again,

Adrian Myhill
Blackburn, MB

DataNumen Zip Repair

"PO JU FIKON GABIMET E CRC: D"
Most e kohës, thjesht plasohej nëse shkarkoni një zip skedari dhe ai ka një gabim CRC, veçanërisht nëse zip skedari përmban vetëm një skedar ISO. Ky produkt fiksoi gabimin CRC në timen zip skedari dhe më lejoi të nxjerr skedarin ISO pa të meta!

Eric Karp

DataNumen Zip Repair

"Me të vërtetë mirë"
Isshtë një program me të vërtetë i mirë, për ata njerëz që shkarkojnë skedarë të mëdhenj sfx në internet që janë dëmtimi, unë e rekomandoj këtë softuer! ajo riparon zip skedarët dhe skedarët sfx është i shkëlqyeshëm! por mendoj se ky program ka nevojë për aftësinë e riparimit rar edhe skedarët

Gary Shaw

DataNumen Outlook Express Repair

Prekje e bukur!

Kati Macchi
Teksas, SHBA

DataNumen Outlook Express Repair

Faleminderit, e kuptova duke punuar. Produkt i shkëlqyeshëm - me të vërtetë një kursimtar i jetës!

Tom Ransen
NoSpinMarketing

DataNumen Zip Repair

Absolutisht! Ju mund të përdorni seksionin e specifikuar në faqen tuaj të internetit ose ndonjë literaturë promovuese. Më bëj një favor dhe redakto referencën e CRC, pasi CRC dhe Reduktimi Ciklik janë vërtet i njëjti gabim. Nëse doni edhe më shumë lavdërime, sot, kam marrë një azhurnim përmes postës elektronike për një vegël shareware që përmbante një CAB skedar në një Zipdosje. Epo, Fitozip, PKZip & WinAce të gjithë raportuan se skedari ishte i korruptuar dhe nuk mund të hapej. E kalova përmes DZIPR dhe jo vetëm që e bëri zipskedari riparohet, por i bashkangjitur CAB skedari ishte një bajt i saktë për përputhjen e bajtit me cabskedari që më duhej për azhurnimin. Duket se kjo D e vogëlZIPR Gem është diçka që Microsoft duhet ta licencojë. Faleminderit perseri,

Aron Sebastian
Karolina e Veriut, SHBA

DataNumen Zip Repair

Ju do të merrni votën time për programin më të mirë të PC-ve. Meqenëse bleva DZIPR, e kam përdorur disa herë në skedarë që shfaqnin keq CRC ose kishin probleme të tjera që shkaktuan Winzip ose WinAce për të mbyllur dhe ndaluar përpunimin. DZIPR ka rregulluar gjithçka që kam hedhur në të. Çfarë pjesë e jashtëzakonshme dhe elegante e inxhinierisë së softuerit.

Aron Sebastian
Karolina e Veriut, SHBA

DataNumen Excel Repair

Ashtë një program shumë i bukur. Sorta 'një "pa mend" që më pëlqen.

Unë jam një djalë i bazës së të dhënave dhe më shumë përdor Foxpro sesa një fletëllogaritëse Excel.
Por jeta nuk shkon në atë mënyrë kur punon me njerëz të tjerë.
Nëse programi juaj nuk do të funksiononte, unë dhe shoku im do të kishim drejtuar një rregullim manual duke përdorur një shikues të skedarëve magji ose ASCII dhe do të redaktonim binarin për të rregulluar korrupsionin. Çfarë tërheqje që kanë qenë.

Epo kjo nuk ndodhi. Kështu që unë them punë e bukur dhe ju merrni votën time dhe PR-në e ardhshme.

Faleminderit perseri. Vlen edhe për paratë.

Rick Fayter Konsulent i të dhënave
Ohio, SH.B.A.

DataNumen Zip Repair

Unë thjesht do të doja të ju falënderoj. Bleva DataNumen Zip Repair më pak se
dy orë më parë dhe funksionoi në mënyrë perfekte !!! Përvoja ime mund të përmblidhet në
katër fjalë:

E KENI RUA PUNN IME!

Thanks again,

Ryan Long
Shërbimi kompjuterik Ardor

DataNumen Access Repair

Në fakt, unë gjeta zgjidhjen tuaj në 10 minutat e para!
Gjithsesi edhe pse në fillim mendova se kjo ishte shumë para për të shpenzuar në një program të vogël, DataNumen Access Repair e rimori bazën e të dhënave tona, kështu që tani jam shumë i lumtur

James Murphy
Çdo gjë në internet

DataNumen Access Repair

Wow softueri i djemve tuaj është i mrekullueshëm. Kam shkarkuar programin gjyqësor dhe ishte në gjendje të më tregonte të gjitha tabelat që kisha saktësisht. Ky software më ndihmon shumë.

Ruff Dog

DataNumen DBF Repair

ka një riparim të mirë paraprakisht

mat desmond

DataNumen Zip Repair

Unë përsëri e shkarkoj programin e plotë dhe të gjitha të dhënat e riparimit që i dërgoj në kompjuterin tim. Në atë mënyrë programi PUNON shumë mirë dhe rregullon 91% të diskut tim !!!
Kam shpëtuar lëmoshëost, të gjitha të dhënat e mia të rëndësishme !!!
Faleminderit për programin DZIPR! Punon shumë mirë!

Davey Valentine
Orlando, Florida

DataNumen Outlook Express Repair

Bleva DataNumen Outlook Express Repair dhe rikuperoi me sukses skedarët në dosjen time të cilat disi u zhdukën nga lista ime OE. Produkti juaj ka punuar mirë; faleminderit.

Nathaniel W. Pierce
Trappe, Maryland

DataNumen Outlook Express Undelete

Thjesht një shënim për t'ju bërë të ditur se programi i mësipërm funksionoi jashtëzakonisht mirë dhe unë shërova me sukses almost 3000 email që i kisha fshirë aksidentalisht përgjithmonë. Unë nuk do të hezitoj t'ua rekomandoj kolegëve dhe miqve.

Greg Harrison
Industries SA Bias Limited

DataNumen Outlook Express Repair

Softueri juaj me ndihmoi shume, faleminderit faleminderit shume faleminderit !!!!!!!!!!

Agnes Chan

DataNumen DBF Repair

Pershendetje Chen,

Thjesht doja t’ju ​​bëja me dije DataNumen DBF Repair ishte në gjendje të rimarrë të gjitha të dhënat nga AKTI ynë! Baza e të dhënave 2000.

Drejtori i Prodhimit Stephen Rice
Revista Sacramento Magazines

DataNumen Outlook Express Undelete

Kam provuar tre produkte të tjerë para se të gjej Advance Outlook Express Rikuperimi. Dy nga programet gjetën të gjitha mesazhet, megjithatë, mesazhet nuk kishin të dhëna në trupa. E treta madje nuk i gjeti të gjitha postat elektronike ekzistuese. Përpjekja e parë me Advance Outlook Express Riparimi tregoi të gjitha dosjet në provë. Bleva produktin dhe çdo mesazh që arrita u rikuperua menjëherë. Ky është një produkt fantastik dhe padyshim që ia vlen të çmohet.

Falemnderit.

Bill Hair Guy My Computer
Rockwall, TX, SHBA

DataNumen Zip Repair

Kjo funksionoi shumë mirë. Faleminderit për ndihmën tuaj.

Xhoni dhe Koni

DataNumen Zip Repair

Pershendetje Sapo bleva programin tuaj, dhe ai rregulloi një të rëndësishëm ZIP dosje. Faleminderit.

David S.
Toronto, Kanada

DataNumen TAR Repair

Kam blerë programin tuaj dje për të rikuperuar një 7 GB tar skedari që ishte i gjithë direktoria ime "Documents and Settings" nga laptopi im i cili po hyn në shërbim. Disa nga dokumentet ishin * jashtëzakonisht të rëndësishme si të dhënat e mia të Ngjallja, faturat për biznesin tim dhe përmbledhja e përgatitjes së taksave për llogaritarin tim.

Versioni freebie tregoi se me sa duket mund të riparonte gjithçka që kamost, kështu që unë bleva dhe regjistrova softuerin. Kur e drejtova atë, ajo ruajti Docs_fixed.tar, dhe unë vrapova një *tar xvf * në të. Vdiq me gabime dhe kaloi most të përmbajtjes.

Megjithatë, unë ri-kandiduar tar komanda me argumentet e emrave të skedarëve për të nxjerrë vetëm ato për të cilat më interesonin (të gjithë "Financat" e mia
drejtori), dhe nga Zoti, i bëri të gjithë në gjendje të përsosur.

Unë vetëm dua të them faleminderit. Faleminderit. Faleminderit. Faleminderit. Faleminderit. Faleminderit. Nëse mund të bëj diçka për ju në të ardhmen (shporta me fruta në Krishtlindje, lani makinën tuaj, merrni rrobat tuaja, favore seksuale) Unë jam borxhli ndaj jush, kompanisë suaj dhe softuerit tuaj.

Ju djema rock.

Kevin Smith Designer Elektronike, Fermer, Elektricist, Muzikant
Teksas, SHBA

DataNumen Zip Repair

Faleminderit për ndihmën tuaj. Unë jam shumë i kënaqur me DZIPR.

Jim Stacey
Fotografitë e faqeve të ballafaqimit

DataNumen Zip Repair

Unë kisha një 800 MB zipskedar me 97,00 të krijuara në Solaris që mori një gabim në "drejtimin qendror" të tij. Sapo të ndodhte kjo, nuk mund të arrija më shumë se 30,000 paratë e para dhe standardin ziprregulloni shërbimet që vijnë si pjesë e pkzipc dhe të fitojëZip nuk bëri asgjë për të ndihmuar.

Kjo ishte veçanërisht zhgënjyese sepse e njihja most ose të gjitha skedarët ishin akoma aty - ishte thjesht një gabim në "tabelën e përmbajtjes" së arkivit.

une e perdora Datanumenështë D.ZIPR për të rikuperuar 98% të skedarëve në arkiv! Jam i lumtur që gjeta një kompani si Datanumen me njohuritë teknike për të nxjerrë gjërat e mira nga një arkiv, veçanërisht kur drejtimi qendror është i prishur.

Chris Niggeler
Cleanscape Software International Albuquerque, NM, SHBA

DataNumen Outlook Express Undelete

Nga rruga, produktet janë të shkëlqyera. I lë falënderimet e mia për djemtë që krijuan mjete kaq të dobishme.

Ata vërtet ma zgjidhën shpirtin.

Best Regards

Morganite Brasil Ltda
S pao paulo, Brazil

DataNumen Outlook Express Repair

Nga rruga, produktet janë të shkëlqyera. I lë falënderimet e mia për djemtë që krijuan mjete kaq të dobishme.

Ata vërtet ma zgjidhën shpirtin.

Best Regards

Morganite Brasil Ltda.
S pao paulo, Brazil

DataNumen Excel Repair

DataNumen Excel Repair ruaja ditën dhe rimori të dhënat që më duheshin nga skedari im i korruptuar. Extremelyshtë jashtëzakonisht i lehtë për t’u përdorur, ka punuar shumë mirë për nevojat e mia, dhe unë e rekomandoj shumë atë!

E. Madsen Kryeinxhinier
PIN Technology, Inc. New York, NY, USA

DataNumen Access Repair

Faleminderit që u ktheve tek unë. Që atëherë e kam blerë softverin dhe kam marrë lidhjen për ta shkarkuar softverin menjëherë. E instalova dhe funksionoi shkëlqyeshëm!
Faleminderit shumë

Kevin O'Leary FETAC
Dublin, Ireland

DataNumen BKF Repair

I dashur Chen,

Unë kam bërë ashtu siç ju sugjeruat dhe ka funksionuar! Faleminderit që më ndihmuat të rikuperoj 10 vjet punë !!

Cheers,

Tim
Perth, Australi Perëndimore

DataNumen PSD Repair

I dashur DataNumen Stafi

Unë ju falënderoj për bërjen "DataNumen PSD Repair". Unë kisha një të vjetër
skedarin të cilin e mbaj që nga viti 2000. wasshtë krijuar në
PhotoDeluxe, në një version PDD Photoshop nuk mund të lexohej.

Nuk e keni idenë se sa i lumtur isha duke kontrolluar përsëri, shkarkuar dhe me sukses
përsërit programin tënd në këtë skedar të vetëm.

Thanks,

Bruce S.
Hillsborough, NJ, SHBA

DataNumen BKF Repair

Të nderuar Zotëri,

Nevernind - e kuptova tani, lidhja erdhi edhe përmes postës elektronike dhe ajo funksionoi.

Faleminderit

Robert Fletcher
Marietta, GA, SHBA

DataNumen Zip Repair

Kjo funksionoi në mënyrë perfekte. Faleminderit!

Tom McLean
Fredericton, New Brunswick Kanada

DataNumen Outlook Repair

Faleminderit për kontributin E kuptova se çfarë të bëja ndërkohë. Alma e rikuperuarost të gjitha lost email. Faleminderit për një produkt të mirë ...

Ju faleminderit,

Inxhinier Aplikimesh Justin Moss
Metton America, Inc. Hjuston, TX, USA

DataNumen Zip Repair

Kam gjetur mjetin tuaj gjatë përdorimit të faqes në internet http://rmse.awardspace.com dhe do të doja të them se mjeti juaj është i mrekullueshëm me shumë veçori. Pune e shkelqyer. Nëse keni një listë postare ose gazetë ju lutem regjistrohuni. Përshëndetje, JA

Fabio Pinheiro
Madeira, Portugali

DataNumen Access Repair

Ruajte Bacon tim! Faleminderit!

Brian
Atlanta, Gjeorgji, SHBA

DataNumen Outlook Repair

Përshëndetje,

Kam marrë DVDRom me zipped-skedar ped. Unë kam qenë në gjendje ta nxjerr atë dhe gjithçka po funksionon përsëri përsëri. Dëshiroj t'ju falënderoj për një mbështetje të shkëlqyer dhe të gjithë ndihmën që më keni dhënë. Nëse nuk do të ishit ju dhe AOR unë ndoshta nuk do të kisha rikuperuar të dhënat në skedar. Të fala,

Robin De Roeck
Woonst BVBA Geraardsbergen, Belgjikë

DataNumen Zip Repair

Mos u shqetëso, ka punuar! Unë jam SOOO G HZUAR! Faleminderit shumë për të gjithë ndihmën tuaj! Tani jam 100% e kënaqur dhe do të pushoj së shqetësuari. lol FALEMINDERIT PERSERI!

Faleminderit përsëri për të gjithë ndihmën që keni ofruar dhe unë do t'ia rekomandoj këtë produkt kujtdo me një problem të ngjashëm!

Glenn Peterson
Andover, MN, SHBA

DataNumen Outlook Express Repair

Faleminderit për komentet tuaja.
Ju keni një produkt të shkëlqyeshëm. Ajo rimori shumë skedarë për mua.

Arthur J Wehlow Zgjidhje të Kontabilitetit Express Express
Port Macquarie NSW 2444, SHBA

DataNumen Zip Repair

Z. Chen,

Faleminderit shume.
Unë kam nxjerrë me sukses të dhëna.
Mendova se do të duhej të hiqja dorë nga të gjitha të dhënat ...
Unë me të vërtetë e vlerësoj ndihmën tuaj, faleminderit përsëri.

Regards,

Kayo Nagashima
Funabashi-shi, Chiba, Japoni

DataNumen Outlook Repair

Faleminderit shumë për ndihmën tuaj - e vlerësoj shumë.

Një punonjës në Procter & Gamble
SHBA

DataNumen Outlook Repair

Përshëndetje, shumë mirëseardhje për përgjigjen. Unë kam arritur ta zgjidh vetë që në emailin e parë, prandaj më vjen keq që të kam shqetësuar. BTW, e dua produktin.

Murrat
Australi

DataNumen Outlook Repair

Përshëndetje,

Itsshtë e mundur të specifikoni vendndodhjen dhe emrin e secilës skedar në skedën Riparimi i Serisë? Kjo është tashmë e mundur në skedën Riparimi, kur përpunon vetëm një skedar, por do të ishte vërtet e dobishme nëse do të ishte e mundur të redaktoni detajet e skedarit të prodhimit në riparimin e serisë.

Produkt i shkëlqyeshëm nga rruga! AOR ka rikuperuar most të artikujve nga një skedar shumë i rëndësishëm 6 GB PST. Përpjekjet e mia të mëparshme me SCANPST kishin rikuperuar vetëm 500mb!

Kind regards,

Mark Humphrey Menaxher i Rrjetit
CB Richard Ellis Ltd Toronto, Kanada

DataNumen Outlook Express Repair

Te nderuar zoterinj,

Unë kam blerë sot tuajin Advanced Outlook Express Repair - Urime, funksionoi për mrekulli!

Tjetër se disa gjëra të vogla, si regjistri i shimerring gjatë detyrës së rikuperimit, ose, ndarja e përmbajtjes së skedarit dbx Inbox në 2 skedarë me e-mail të njëjtën periudhë kohore. Po, unë i kërkova softuerit të krijonte një skedar tjetër me e-mail të rikuperuara pasi të shëroja 2000 e-mail, por, prisja të merrja 2 skedarë pasardhës në lidhje me datat e postës elektronike, dhe jo fenomenet e çuditshme të 2 dosjeve me të njëjtën periudhë e-mail kohë!

Por, siç e përmenda më parë, këto janë gjëra të vogla, dhe mbi të gjitha, unë jam krenar për detyrën e kryer nga softueri juaj, dhe patjetër, do t'ua rekomandoj miqve.

Ju uroj shumë suksese në zhvillimin dhe krijimin e programeve të tilla!

Faleminderit shumë, Sinqerisht,

Udhëzues Shpirtëror Yigal
Izrael

DataNumen Zip Repair

I dashur Chen,

Faleminderit për përgjigjen tuaj të shpejtë dhe të plotë. Zgjidhja juaj funksionoi! Softueri Large File Splitter funksionoi, dhe më pas Advanced Zip Repair rikuperoi çdo skedar!

Tani jam një klient shumë i kënaqur dhe jam i lumtur që vazhdoj të përdor produktin. Faleminderit përsëri, dhe keni një ditë të përsosur.

Best Regards,

Charles Thompson
Lakeland, FL, SHBA

DataNumen Outlook Express Undelete

Unë kisha një problem me skedarin outlool 1.5 GB, isha shumë i tensionuar, por AODR zgjidhi çështjen time dhe më ndihmoi të rimarr të gjitha të dhënat e mia, Faleminderit shumë për Datanumen.com Ekipi që më ndihmoi në zgjedhjen e mjetit të duhur për problemin tim.

Maqbool Ahmed Rashid Ali KHAN
Lindje. Jeddah Arabia Saudite

DataNumen Outlook Express Repair

Faleminderit për përgjigjen tuaj - vlerësoni ndihmën tuaj.

Në të vërtetë, unë e bleva AOER dje, dhe të gjithë lost postat elektronike u rikuperuan !!

AOER duket se po funksionon shkëlqyeshëm dhe duhet të rregullojë të gjitha problemet e mia OE!

Falemnderit.

Regards,

Frances L.
Albuquerque, NM, SHBA

DataNumen Outlook Express Repair

Kisha lost email të rëndësishëm gjatë procesit të kompaktimit dhe nuk dinin si t'i gjenin ose t'i rihapnin. Produkti juaj e zgjidhi çështjen (përfundimisht).
Sidoqoftë, ju duhet t'u shpjegoni luditëve si unë që çdo skedar BAK mund të riemërtohet DBX. Most skedari impotant që unë doja u quajt BAK (gjë që e kuptoj se mund të ketë ndodhur gjatë procesit të kompaktimit) dhe më duhej një ditë hulumtimi për të gjetur se mund të ndryshoja emrin e skedarit dhe pastaj të aplikoja produktin tuaj për të bërë pjesën tjetër. Pasi të kisha punuar që ajo ka punuar si një trajtojnë!

Michael Mitchener mmcreativebusiness
Melbourne, Australi

DataNumen Zip Repair

Kishim një 60 Gigabajt zip skedar i cili nuk do të hapet. Advanced Zip Repair nuk mund ta riparonte pasi ishte shumë e madhe. Megjithatë, DataNumen më siguroi një pjesë tjetër të shkëlqyeshme të softuerit që ndau skedarin në skedarë 1 Gigabyte më të kontrollueshëm dhe më pas Advanced Zip Repair riparuar me sukses çdo një. Ne kishim provuar një larmi produktesh të tjera riparimi pa sukses, kështu që me siguri do të kthehem DataNumen nëse kemi ndonjë problem tjetër me të dhënat në të ardhmen. Produkte të paçmueshme dhe mbështetje të shkëlqyeshme!

Chris Barton
Vancouver, Kanada

DataNumen Access Repair

DataNumen Access Repair rikuperon më shumë të dhëna se çdo produkt tjetër që kam përdorur. Më ka ndihmuar të ruaj shumë baza të të dhënave që janë korruptuar. Unë jam shumë i kënaqur që kam gjetur këtë produkt.

Margaret Messick CostBurimet e inventarit të ume
Davis, CA, USA 16 qershor 2015

DataNumen Exchange Recovery

Pas mbi 10 orësh kohë aktive të humbur për të edukuar MS se cili është problemi kur azhurnova Outlook 2010 në 2013 dhe autogjenerimin e mutiple.ost skedarët më në fund hoqa dorë. kur më thanë nuk mund ta hapin origjinalin.ost dosje. Pastaj më lindi ideja e ndritshme për të bërë një kërkim të shpejtë.ost në .pst konvertimi dhe bumi - 3.8 GB të dhëna që ishin shumë të vlefshme për mua u kthyen në duart e mia - e gjithë kjo pasi mbështetja e nivelit të lartë të MS për Outlook tha që ata nuk mund të bënin asgjë. Unë jam larg një kompjuteri kompjuterik por kur di më shumë se përfaqësuesi i mbështetjes teknike duhet të kuptosh shpejt se ke probleme. Punon...

RJ Collins Themeluesi V360
San Diego, CA, SHBA 15 maj 2015

DataNumen RAR Repair

Unë nuk kam pasur probleme me këtë progrem të shquar. Një fjalë për ata njerëz që mund të kenë pasur disa probleme. Nëse 'DataNemen Rar Programi i Riparimit 'nuk arrin të riparojë një skedar në disa raste, provoni ta riparoni atë në një tjetër direktori - një direktori në një blic të jashtëm ose në një hard disk vlerësoi rezultatet më të mira për mua. Vetëm herë pas here duhet ta bëj këtë, most e kohës funksionon në mënyrë perfekte.

Chris
Liverpool MB 6 shtator 2014

DataNumen Outlook Repair

Kohë më parë bleva Datanumen Outlook Repair dhe unë jam i kënaqur me të, duke e përdorur atë herë pas here. Tani më duhet të rikuperoj postat elektronike të fshira nga një bandë skedari NSF Lotus Notes. Mendova se mund të keni një produkt të mirë, por mjerisht nuk keni ndonjë gjë për Lotus Notes. Epo, pasi i bëni gjërat siç duhet, pse jo a Datanumen Riparimi i NSF? Përshëndetje, Roberto

Roberto Petitpas
rpetitpas@gmail.com

DataNumen RAR Repair

Unë do të isha më shumë se i lumtur të lë reagime në lidhje me angazhimin tim pozitiv të produktit tuaj - disa këshilla gjithashtu në lidhje me dështimin shumë të rastit të 'DataNewmen Rar Programi i riparimit 'për të riparuar një rar dosje. Zbuloj se kur kjo ndodh, suksesi në riparimin e skedarit në fjalë ka qenë gjithmonë i arritur duke e zhvendosur atë në një direktori tjetër dhe duke përsëritur funksionin atje - zakonisht në një blic të jashtëm ose në një hard disk.

Nëse keni nevojë të vlerësoni vlerësimin tim të produktit me ndonjë nga detajet e mia personale, a mund ta kufizoni atë në rajonin _ 'Mbretëria e Bashkuar'. Faleminderit

C Dolan
Mbretëria e Bashkuar 6 shtator 2014

DataNumen Word Repair

Oh mirësia ime, FALEMINDERIT! Unë nuk mund të besoj se keni qenë në gjendje për të rregulluar atë! Unë kam provuar fjalë për fjalë çdo gjë tjetër - kjo është e mahnitshme, dhe unë jam aq mirënjohës.

Faleminderit përsëri për ndihmën tuaj! Unë jam i lumtur të shkruaj një dëshmi nëse keni nevojë për askënd - askush tjetër nuk ka qenë në gjendje ta riparojë këtë !!

Mandy Clark
Shtetet e Bashkuara 16 shtator 2015

DataNumen Outlook Repair

Faleminderit Alan, Riparimi punoi almost perfekt ... Nuk e prisja mirë. Faleminderit shume. Helmut

Konsulencë Helmut Demmelhuber Demmelhuber
Tübingen, Gjermani, 13 shtator 2018

DataNumen Outlook Repair

Faleminderit shumë për mbështetjen tuaj --- funksionoi duke krijuar vetëm një profil të ri.

Përsëri Faleminderit,

Pronar i CARisma
Hjuston, TX, SHBA 23 maj 2018

DataNumen Outlook Repair

Thjesht doja të them Faleminderit për softuerin.
Skedari im i të dhënave Outlook duket të jetë mostrregulluar.
Unë kisha nevojë për të inspektuar dhe fshirë një ton të shënimeve, por, unë mendoj, kam gjetur most të të dhënave të mia.
Unë kurrë nuk do të di se çfarë kam lost përgjithmonë!

Ahmed Kadir
Naperville, IL, USA 4 dhjetor 2018

DataNumen Access Repair

mjeti juaj është më i miri që kam mundur të riparoj një skedar të hyrjes për universitetin për përdorim personal dhe jam mirënjohës

Menaxheri i Rrjetit Richard Fixsa
Santo Domingo, Republika Dominikane 30 Dhjetor 2018

DataNumen CAB Repair

Programi juaj dukej se funksiononte në mënyrë perfekte pasi unë isha në gjendje të hyja në skedarë
në windows explorer ose një program arkivi.

Edhe një herë, ju falënderoj për ndihmën tuaj në program dhe unë do ta bëj
mos hezitoni ta rekomandoni atë.

Neville Harrip
Australia 17 janar 2019

DataNumen Word Repair

Faleminderit shumë për ndihmën dhe interesin tuaj Ju kurrë nuk keni pasur vështirësi në asnjë mënyrë.

Jam shume e kenaqur. Unë ju rekomandoj të gjithëve. Ju uroj suksese të vazhdueshme.

Punë e mirë.

isil yaman bajdar
Ankara, Turqi 29 janar 2019

DataNumen Excel Repair

Ka punuar bukur! Të gjitha kushtet e mia dhe të dhënat e mia (ndoshta tepër të komplikuara) për ndër-referencat tani janë kthyer! FALEMINDERIT!! Gjatë verës kam pasur kohë të lirë për të punuar në gjëra, por ne kemitarkthehem së shpejti në shkollë dhe jam më i zënë me punë fizike sesa me punë kompjuterike, dhe NUK Kisha kohë (ose zemër) të ulesha e të futja përsëri SHTAT H SHQINDET DHE NINNETETDHYT terma, përkufizime dhe biologji të biologjisë referencat! Unë kam qenë fjalë për fjalë i sëmurë në stomakun tim për perspektivën.

Shpresoj të keni një pushim të mrekullueshëm të javës, dhe një fundjavë të qetë dhe të këndshme!

Kristi Rankin Mësues
Brownwood, Texas, USA 13 gusht 2014

DataNumen Outlook Repair

E shtrenjtë, por bëri gjithçka që ishte premtuar, përfshirë edhe bashkëngjitjet
Pra, sa vlen kjo? Shumë e rekomanduar!

Arkitekt Brock Croome
North Vancouver, BC, Kanada 1 nëntor 2015

DataNumen Outlook Repair

Advanced Outlook Repair riparuar plotësisht një 19GB Outlook 2007 .pst me shumë dosje nga mbi 15 vjet. Ai u korruptua pas një mbylljeje të vështirë dhe nuk do të hapej, madje as në modalitetin e sigurt. Kam dëgjuar për mjetin tuaj nga "chcw" në ExpertsExchange.com dhe nga tabela e krahasimit të përqindjeve të riparimit midis mjeteve në Datanumen.faqe. Unë kisha bërë një kopje të .pst, dhe u përpoqa pa fat me Microsoft scanpst.exe. Mjetet e palëve të treta kishin ndihmuar vite më parë me Outlook Express konvertim kështu që unë dukej në internet. Advanced Outlook Repair ishte i vetmi që merrte vlerësime pozitive pozitive për raste të komplikuara dhe ata treguan shembuj të tillë, kështu që gjeta një kupon dhe e bleva atë. Kalimi i parë tha se skedari origjinal u mbajt i hapur nga një burim tjetër (edhe pse u rindez). Tjetra e provova atë kundër kopjimit, dhe brenda pak minutash (rreth 20%), Outlook-u im hapi hapur - me dosje dhe email të plotë të azhurnuar. Më trembi sepse mendova se kisha prekur diçka dhe e mbylla. Disa minuta më vonë, kjo

Joanne Ashland
Houston, TX, USA 1 nëntor 2015

DataNumen Excel Repair

Vegla e riparimit Excel ishte në gjendje të nxirrte të gjitha të dhënat e tekstit nga 2 skedarë të korruptuar Excel të cilët ishin të hapur dhe po ruheshin kur pata një përplasje të PC. Sidoqoftë, mjeti nuk mund të merrte gjithçka me të gjithë formatimin (të zezë, ngjyra etj.) Lost së bashku me rreth gjysmën e formulave (kryesisht ato të komplikuara që lidhnin fletët së bashku). Aty ku kishte probleme të mundshme, mjeti preu një fletë pune ekzistuese në fletë shtesë, kështu që ju të dini se ku të kontrolloni për humbjet - një ide e shkëlqyeshme. Në përgjithësi një rezultat i jashtëzakonshëm pasi të dhënat ishin pjesa më e vështirë për tu rikuperuar nga burimi origjinal. Njëra nga skedarët ishte manguluar aq keq sa nuk mund të kopjohej, hapej (madje edhe fshihej!) Me ndonjë program MS! Në përgjithësi, mjeti më shpëtoi rreth një javë pune. U desh më pak se një ditë për t'i kthyer skedarët në normalitet duke përsëritur formatimin nga një version skedari shumë më i vjetër dhe për të kontrolluar të dhënat. Shënim për përdoruesit, nëse mjeti duket se është ndalur, kanë durim, u desh gati një orë për të zgjidhur skedarin më të vështirë para se tëtarduke bërë çdo gjë

John chapman
Melburn, Australi 1 janar 2017

DataNumen Disk Image

Disk Image i tejkaloi tre programe të tjerë profesionalë që nuk arritën të krijojnë një imazh të sistemit ISO - ky funksionoi në mënyrë perfekte. Ndërsa nuk mund të lëshohet nga një USB dhe duhet të ekzekutohet nga një OS në ekzekutim, ishte i shpejtë, 1TB në pak më shumë se 2 orë për t'u klonuar dhe u rikuperua në mënyrë të përsosur. Në bazë të fuqisë së performancës, dobësisë dhe gjithashtu mbështetjes së bukur që ata ofruan, unë do të rekomandoja softuerin e tyre për këdo që kishte nevojë.

Wayne Rice në pension
Bostnë, MA, USA 25 Jan 2017