Gjeni një rishitës pranë jush:

Lidhu me bizneset lokale që ofrojnë dhe mbështesin DataNumen produktet Shërbime trajnimi dhe integrimi profesional nga a DataNumen shitësi do t'ju ndihmojë të arrini kthimin maksimal të investimit tuaj:

Shteti/territorkompaniContact Info
GlobalSHI International CorpTelefon: + 1-888-764-8888

Adresa: Selia e SHI
290 Avenue Davidson
Somerset, NJ 08873
SHBA

GlobalSoftwareONETelefon: + 41 44 832 41 69

Email: [email mbrojtur]

Adresa: SoftwareONE AG | Zyrat qëndrore të kompanisë
Riedenmatt 4
CH-6370 Stans
Zvicër

GlobalCOMPAREX AGAdresa: Leipzig, Gjermani
GlobalCACI International IncAdresa: Qarku Arlington, Virxhinia, SHBA
GlobalInsight EnterprisesTelefon: + 1-800-467-4448

Adresa: Selia globale e Insajtit
6820 S. Harl Ave.
Tempe, AZ 85283
SHBA

GlobalSynnex CorporationTelefoni kryesor: + 1-510-656-3333

Faksi Kryesor: + 1-510-668-3777

Shitjet: + 1-800-756-9888

Adresa: Selia e korporatave
44201 Makinë Nobel
Fremont, CA 94538
SHBA

GjermaniCCP Software GmbHNumri telefonit+ 49 6421 1701-0

Email: [email mbrojtur]

Adresa: CCP Software GmbH
Rudolf-Breitscheid-Straße 1-5
35037 Marburg

IndiSelect Software (I) Pvt. Ltd. Telefon: + 91-80-25285265

Fax: + 91-80-25250510

Email: [email mbrojtur]

Adresa: Nr. 14, Dhomat Balaji
Kati i 2-të, Rruga kryesore e 10-të
Bangalore
Indi

IndiAB&D Software India Pvt. Ltd.Telefon fiks: + 91-080-4111 5871

Telefon: + 91 96322 27977

Email: [email mbrojtur]

Adresa: AB&D Software India Pvt Ltd
# 2079, Blloku C, Kodegehalli,
Sahakar Nagar, Bangalore 560092
Indi

Kinë
Singapore
Taiwan
Hong Kong
Tajlandë
Indonezi
Vietnam
Malaysia
Bangladesh
Indi
Brunei
Cogito Solutions Ltd.Telefoni: + 852-23976665

Fax: + 852-28775988

Adresa: Njësia B, 13 / F., Kulla Winsan,
98 Rruga Thomson,
Wanchai, Hong Kong

KinëCOGITO SOFTWARE CO.,LTD.Phone: +86-10-68421378, +86-10-68421379

Fax: + 86-10-68703469

Adresa: Dhoma 1105, C2, Hao Bai Da Sha,
Nr. 50 Xisanhuan North Road, Haidian District,
Pekin Kinë 100048

Armeni
Azerbaixhan
Bjellorusi
Gjeorgji
Iran
Kazahstan
Kirgistan
Libi
Moldavi
Mongoli
Rusi
Taxhikistan
Turqi
Turkmenistan
Venezuela
Vietnam
Ukrainë
Uzbekistan
Softline GroupTelefoni / Faksi: +7 (495) 232-00-23

Web site:
www.softline.ru
www.softlinegroup.com

Email: [email mbrojtur]

Adresa:
Derbenevskaya nab. 7, bld. 8,
Moskë, Rusi 115114

Rusi
Komonuelthi i Shteteve të Pavarura (CIS) & & vendet Balltike
Pba Consult LLCPba Consult LLC
Adresa:
Pba Consult LLC,
8-3, rr. Yaroslavskaya,
Moskë, 129366, Rusi
Telefoni: + 7 495 797-89-97
Faksi: +7 495 797-89-85
Email: [email mbrojtur]
Faqja e internetit: www.pbaconsult.com
RusiSyssoft, LLCTelefoni: +7 (495) 646-14-71 ext.113

Email: [email mbrojtur]

Adresa:
Syssoft, LLC
Pohodniy proezd 4/1, jashtë. 111,
Moskë 125373, Rusi

RusiSoftmap, LLCSoftmap, LLC

Telefoni: +7 (495) 627-69-00

Email: [email mbrojtur]

 

Bëhuni një DataNumen rishitës:

DataNumen ofron mundësinë që rishitësit të gjenerojnë të ardhura shtesë duke u bashkuar në DataNumen Programi i Partnerit të Rishitësit. Një proces i thjeshtë regjistrimi do t'ju lejojë të bëheni pjesë e më të mëdhenjve në botë dhe most program i suksesshëm i shitësit të produktit për rikuperimin e të dhënave.

Ne mirëpresim këdo, përfshirë shitësit me vlerë të shtuar, integruesit e sistemit dhe konsulentët që shesin shërbime dhe / ose plotësojnë softuer ose pajisje për përdoruesit e fundit drejtpërdrejt, ose kompani që kryejnë shitje dhe promovime të produkteve përmes pikave të shitjeve me pakicë, dyqaneve të programeve kompjuterikë, dyqaneve të kompjuterave, departamentit dyqane, supermarkete, etj.

DataNumen programi i rishitësit është më i miri. Pse

 • Ulje deri në 65%, e rritur nga performanca juaj.

Për një shitës të ri, ne ofrojmë 10% zbritje menjëherë. Dhe sa më shpejt që të keni shitur më shumë se 5 licenca të ndonjë produkti në një muaj të caktuar, do të merrni të paktën 20% zbritje për çdo blerje në muajin vijues. Dhe mund të merrni më shumë zbritje duke shitur më shumë, si në vazhdim:

Nëse keni shitur më shumë se 5 licencat në një muaj të veçantë, ne do t'ju ofrojmë 20% zbritje në muajin vijues!
Nëse më shumë se 10 licencat, zbritja do të jetë 25%!
Nëse më shumë se 20 licencat, zbritja do të jetë 28%!
Nëse më shumë se 50 licencat, zbritja do të jetë 35%!
Nëse më shumë se 100 licencat, zbritja do të jetë 50%!
Nëse më shumë se 200 licencat, zbritja do të jetë 65%!

Shisni më shumë dhe fitoni më shumë! Start Tani!

Shënim: Nëse shitjet tuaja bien, atëherë zbritja do të ulet gjithashtu.

 • DataNumen produktet janë shumë të popullarizuara.

Kjo është arsyeja pse ne ju ofrojmë një garanci të vendosur për nivelin e lartë të shitjeve. Si lider botëror në teknologjitë e rikuperimit të të dhënave, ne kemi shitur softuerin tonë të vlerësuar me çmime për rikuperimin e të dhënave në mbi 130 vende. Klientët tanë shkojnë nga fillestar kompjuteri deri tek konsulentët profesionistë të IT dhe ofruesit e shërbimeve të rikuperimit të të dhënave, nga organizata të vogla në biznese të mëdha duke përfshirë pasurinë 500. Në fakt, çdo përdorues kompjuteri mund të ketë një kërkesë të mundshme për produktet tona të rikuperimit të të dhënave.

 • Mbështetje e plotë informuese.

Duke qenë bashkëpunëtori ynë, ju merrni qasje në informacione shumë të rëndësishme dhe të dobishme:

 • leshimet e reja,
 • raporti i blerjeve dhe shkarkimeve (shkalla e konvertimit) për të gjitha produktet,
 • veprimet dhe zbritjet tona të ardhshme të marketingut,
 • produktet tona bestseller.

Për ta bërë të mundur, ne kryejmë lajme speciale fosting për filialet dhe mbështesni seksionin e mbyllur të partnerëve me shumë informacione në lidhje me produktet tona. Kjo do t'ju ndihmojë të zgjidhni produktet më të mira për t'u shitur në faqen tuaj, të optimizoni marketingun tuaj dhe të krahasoni efektivitetin e shitjeve.

 • Paketa të plota të materialeve promovuese.

Të gjitha materialet e promovimit për të gjitha produktet (të tilla si përshkrimi, reklamimi dhe mjetet e komunikimit, banderola, çmime, vlerësime, mendimet më të mira të klientëve, intervista me zhvilluesit dhe shumë më tepër) janë gjithmonë në dispozicion të partnerëve tanë. Ju nuk do të keni shpenzuar shumë kohë kur kërkoni për një banderolë ose një fotografi që ju nevojitet në sit.

 • Fushata reklamuese dhe veprime të marketingut të bashkëpunuara.

Ne mund të kryejmë fushata reklamuese të bashkëpunuara me ju. Ka çmime speciale për shitësit, si dhe shumë zbritje, shitje pushimesh, postë direkte dhe shumë më tepër. Ju gjithmonë mund të bëni një kërkesë për të marrë materiale reklamimi të çdo lloji. Ju gjithashtu mund të mbështeteni në rritjen e përqindjes së komisionit kur rregulloni lajmet fostfushatat reklamuese dhe veprimet e marketingut. Ndonjëherë ne madje financojmë pjesërisht veprime të tilla. Ju keni një ide? Na kontaktoni!

 • Mbështetja e shpejtë është gjithmonë e disponueshme.

Çdo pyetje, sugjerim dhe kërkesë do të merren parasysh dhe ju do të merrni një përgjigje me cilësi të lartë në kohën më të shkurtër të mundshme. Ju lutemi, përdorni tonë formularin e feedback-ut për të bërë ndonjë pyetje ose për të bërë një kërkesë në lidhje me programin tonë të shitësit.

Si të start

Programi ynë i shitësit menaxhohet nga MyCommerce.com, udhëheqësi botëror në programet e rishitësve të programeve kompjuterikë. Programi është jashtëzakonisht i lehtë. Nuk ka c të fshehuraosts dhe është falas per te nenshkruar.

Klikoni Këtu për të Regjistruar Programin e Shitësit Tani

Pas regjistrimit, ne do t'ju dërgojmë një email konfirmimi që përmban ID-në tuaj të shitësit. Llogaria juaj e shitësit do të jetë miratohet menjëherë dhe mund ta përdorni për të blerë produktet tona tani, si më poshtë:

 1. vizitë faqen tonë të internetit dhe klikoni në lidhjen e porosisë MyCommerce për produktin përkatës që dëshironi të blini.
 2. Në formularin e porosisë MyCommerce, në "Kthimi i Konsumatorit / Rishitësit" seksioni, futni ID-në tuaj të shitësit dhe fjalëkalimin për t'u identifikuar. Pastaj mund ta blini produktin. ID-ja e rishitësit mund të gjendet në emailin e konfirmimit të regjistrimit që ju dërgojmë dhe fjalëkalimi është ai që futni kur regjistroheni.

Fillimisht ne ofrojmë 10% zbritje, dhe posa të keni shitur më shumë se 5 licenca të ndonjë produkti në një muaj të caktuar, ju do të merrni me shume zbritje për çdo blerje në muajin vijues.