Поднесете го вашиот сопствен препорака овде

DataNumen Data Recovery

Вашиот производ беше најдобар и го направи мost! Но, мислам дека ништо не може да ги поврати податоцитеost. Го обнови она што веќе го имав, што беше повеќе од претходните производи, но ништо од податоците од 3.5 недели што недостасуваа. Ако мислев дека податоците што недостасуваат се таму, дефинитивно ќе платев 50 УСД за да ги вратам и МОBЕБИ 100 УСД ако бев позитивен дека сите податоци што недостасуваат ги има Но, не беше, па не вредеше 100 долари.

Г-ѓа Маша Фуџимото во пензија
Аризона, САД 16 март 2021 година

DataNumen Outlook Password Recovery

Одлична програма и одлична поддршка на клиентите (меѓу најдобрите клиенти кои ги искусив).

Користев Outlook 2010 на мојот последен компјутер, кој работеше на Виндоус 7. Тој компјутер почина, иако за среќа, бекап правев на сите мои датотеки (вклучувајќи ги и Outlook pst-датотеките) на надворешен уред. Но, ја заборавив лозинката за шифрирана pst-датотека што содржи 14.5 GB е-пошта и прилози (околу седум години е-пошта, од кои некои се исклучително важни за мене).

Ја преземав пробната верзија на DataNumen Outlook Password Recovery  (да не се лажам со Outlook Repair или Outlook Drive Recovery) и сtarго обработив процесот за обновување, но ја откажав операцијата веднаш откако започна, за да можам да ја копирам шифрираната pst-датотека на друга локација за да бидам сигурен дека имам резервна копија (заборавајќи дека веќе имав резервна копија во мојот директориум Outlook Files). После тоа, не можев повторно да ја користам пробната верзија.

Ја купив целосната верзија, но немаше начин да ги внесам моите кориснички ID и кодот во пробната верзија според упатствата за да ја претворам пробната верзија во целосна верзија. Затоа, испратив по е-пошта DataNumen. Во рок од околу 12 часа, тие ми испратија преку е-пошта линк за преземање за целосната верзија и ме упатија да ја деинсталирам пробната верзија и потоа да ја инсталирам целосната верзија.

Немав проблем со деинсталирање на пробната верзија и инсталирање на целосната верзија (верзија 1.2.1.0) и брзо добив лозинка за пристап до шифрираната датотека PST.

Само што ја истрчав операцијата повторно за да видам колку време траеше. Програмата ја декриптираше мојата датотека pst за една минута и 47 секунди.

Патем, неколку други PST-датотеки во мојот директориум Outlook Files, како што се архивирани датотеки, не беа шифрирани. Не можам да се сетам како ја криптирав оваа pst-датотека. Треба да ја користите пробната верзија (ќе ја користите еднаш) за да бидете сигурни дека датотеката pst до која треба да пристапите е шифрирана.

Последно што треба да споменам: Немам идеја дали пробната верзија би дешифрирала датотека pst толку голема како оваа, или дали големината на датотеката е неважна за пробната верзија.

Оваа програма е спасител на живот, а поддршката на клиентот беше одлична (10 на скала од 1 до 10). Само што закрепнав околу седум години е-пошта. Неверојатно!

Со почит,

Ентони Муравски
Сиетл, САД 12 март 2021 година

DataNumen File Splitter

Среќно за вас со вашите програми. Тие се мали и го прават токму тоа што е опишано.

Интерфејсот е лесен за следење и разбирање. Чекам уште нови програми од вас.

Дејвид Ропер директор за ИТ во пензија во болницата
Блитјуд СЦ, САД 3 март 2021 година

DataNumen Outlook Drive Recovery

Во навистина збркан HDD (двојно форматиран) беше совршено закрепнување.

Алатка што го прави она што ветува!

Антонис Н. Инженер во пензија
Патра, Грција, 27 февруари 2021 година

DataNumen Access Repair

Ти благодарам за помошта.
Апликацијата работи добро. Основата е исто така во ред.

Марцин К.
е-автоматик ул. Лежна 17С, 62-006 Грушчин 23 декември, 2020 година

DataNumen Outlook Repair

Outlook се измачува, веднаш по ажурирањето на Windows, мојата програма за е-пошта Outlook престана да работи. Јас користев datanumen производ за правилно преуредување на папките за е-пошта и тој работеше. Сè што требаше да направам беше да ја стартувам програмата за да ги поправам податоците, да го сменам името на датотеката со податоци и да го извршувам Outlook. Престо работеше. Многу благодарам

Крег Самовработен
Ноември 20, 2020

DataNumen Outlook Repair

Импресиониран сум од леснотијата на користење и брзото враќање на датотеката. Како и да е, не ми треба повеќе, па го откачив по две обновувања на датотеки.

Фала многу.

Виктор Рамон РГ Домашна работа
Лејоа, Бизкаја, Шпанија, 30 септември 2020 година

DataNumen Outlook Repair

Ви благодариме за производот за мали луѓе со гигантски проблем.

Ја користев вашата поправка на Outlook.

Луси Голд научник во пензија
Париз, Франција 21. 2020 година

DataNumen Outlook Repair

Совршен, одличен.
Само што другите луѓе би биле толку ефикасни.
Честитки.

Нилсон Геларди
Тексас, САД, 1 септември 2020 година

DataNumen RAR Repair

RAR досие од 115 GB: целосно оштетен ...
Вашата програма го поправи за 5 часа и 33 минути ...
1К благодарам !!

Пол Ван ден Босше
Борсбек, Белгија 30

DataNumen Outlook Repair

Морав да испратам порака да и се заблагодарам на вашата компанија за ова одлично Datanumen Outlook repair производ!

Користев друга програма за синхронизација на мојот изглед (Companion Link) и мојот телефон и програмата неправилно функционираа и ги избришаа моите понови податоци на мојот компјутер со постарите податоци од мојот телефон. Немав резервна копија од датотеката Outlook и бев толку фрустриран што изгубив многу важни ажурирања на белешките. Поминав прилично многу неколку дена размислувајќи и сфаќајќи начин како да го поправам ова преку секој можен метод (претходни верзии, друг софтвер за обновување, други совети на Интернет) и се чинеше невозможно, но за среќа го најдов Datanumen производ и беше во можност да ги поправи / опорави лost белешки! Бидејќи бев мала деловна активност и минував низ некои тешки моменти во животот, бев крајно тажен, тажен, лут кога помислив дека податоците за мојот изглед се пребришани од таа грешка и се фрустрираат без можност да ги вратат и бев исклучително задоволен што го открив ова Datanumen програма и нека работи за да ги врати моите податоци, тоа е неверојатно и софтверот беше интуитивен и лесен за употреба. Ова е толку одлична компанија и само сакаше да им даде на знаење на сите дека прават разлика во животот на луѓето на подобро !!!

Ви благодарам многу повторно.

Алан Руди Слобода Реал
Лос Анџелес, Калифорнија, САД 17 јули 2020 година

DataNumen Outlook Password Recovery

Денес поминав 5 часа барајќи веб-страница што нуди бесплатно или ефтино враќање на лозинката Outlook. Конечно најдов DataNumen што совршено одговара на сметката за мојата еднократна потреба! Лесен за употреба и работен како шарм. Ви благодарам што ми ја олеснав часовната фрустрација!

Мерилин Волф
Хјустон, Тексас, САД, 15 јули 2020 година

DataNumen Outlook Repair

магичен софтвер

Поправи друга моја датотека која Мајкрософт ја класифицираше како „корумпирана“. Милион благодарам.

Каван Мекдоналд во пензија
Свети Албанс. Велика Британија 9-ти јули 2020 година

DataNumen Outlook Repair

Чиста магија - фиксирана датотека која scanpst.exe не можеше да ја препознае ниту како Outlook Mailbox. Благодарна благодарност за извонредниот производ.

Каван Мекдоналд
Велика Британија 2 јуни, 2020 година

DataNumen Exchange Recovery

Congrats!

Вашиот софтвер за враќање на Exchange е неверојатен и работи како шампион. Ви благодарам.

Ервин В.
Мај 9th, 2020

DataNumen Exchange Recovery

DataNumen алатка работеше совршено, ја заврши задачата што ми требаше да ја направам. А + производ ви благодарам.

Сет Л.
Мај 9th, 2020

DataNumen Outlook Repair

Би сакал да и се заблагодарам DataNumen вкл. за вашата помош и вашиот софтвер што навистина ја заврши својата работа и дозволи на не многу искусна личност да ги обновува датотеките со PST за Outlook 2007.

Одличен производ!

Пит М. во пензија
Калгари, АБ, Канада, 8 мај 2020 година

DataNumen Zip Repair

Се обидував да отворам архива што содржи стари фотографии, но не можев, поради некоја грешка. Потоа користев DataNumen Zip Repair и ја направи магијата. Драго ми е што ги вратив своите фотографии. Ви благодариме за вашиот производ!

Рамона П.
Романија 22 април 2020 година

DataNumen Outlook Repair

Вашата алатка беше клучна за враќање на целата е-пошта на мојата сопруга. Ви благодариме многу на вас и на целиот тим за обезбедување на оваа алатка за спасување и лесна за употреба !!

Кен Манти во пензија Ген осветлување
Честерленд, ОХ, САД 8 август 2019 година

DataNumen Outlook Password Recovery

Само што го пробавте враќањето на вашата лозинка .pst.
Работеше многу добро.
Ви благодарам многу.

Bookе ја обележи вашата веб-страница во случај да треба да купиме какви било решенија што ги давате.

Ви благодарам уште еднаш.

Amir
Март 21st, 2020

DataNumen SQL Recovery

Едноставно ефикасно, што значи прекрасно. Ви благодарам многу, особено затоа што во спротивно не би можел физички да ги добијам датотеките што морав да ги обновам, поради сегашната блокада која содржи ковид-19. Spreadе ширам многу добра уста за тебе.

Симоне Валторта
Милано, Италија на 16 март 2020 година

DataNumen SQL Recovery

Добро утро. Го тестирам вашиот софтвер за да ја поправам sql базата на податоци. Откако ги стартував вашите алатки, сега сум во можност повторно да ги видам сите мои податоци

Вилијам Стенфорд
Декември 13th, 2019

DataNumen Exchange Recovery

Би сакал да ви се заблагодарам многу што овозможивте враќање на полето за е-пошта што веќе го сметатеost, со софтвер DataNume Exchange Recovery.

Честитки за DataNumen Тим!

 

Нелсон д’Авила
Февруари 16th, 2020

DataNumen Disk Image

Ти благодарам за помошта! Јас сум супер импресиониран од тоа како функционира ова.

Ракија Ригс
Тексас, САД 8 ноември 2019 година

DataNumen SQL Recovery

ГОЛЕМА АПЛИКАЦИЈА! ПРИ УБАВО! БЛАГОДАРАМ МНОГУ.

У Мио Наинг Оо
Септември 2nd, 2019

DataNumen Excel Repair

Ви благодариме за вашата алатка, таа навистина ми помага целосно да ја поправам мојата датотека Excel.

удом во
Август 19, 2019

DataNumen Outlook Repair

Ви благодарам многу за дарежливата помош и ги ценам вашите брзи одговори. Јас дефинитивно би го препорачал вашиот производ.

Тони В.
Може 31, 2019

DataNumen Word Repair

Благодарам многу. Навистина, решението за враќање на содржината на датотеката во MS Office е најдоброто што го тестирав досега.

Томаш Вармуз Технички директор Ландис + Гир Полска Сп. з оо
Познањ, Полска, 20 г.

DataNumen Zip Repair

Ви благодариме за вашиот zipпоправка. Тоа беше одличен софтвер за да го поправам мојот zip датотека.

Лука ДМ Когеор Консалтинг
Рим, Италија 10 април 2020 година

DataNumen Exchange Recovery

Само сакав да кажам благодарам што ја дадовте оваа програма. Јас само го искористив за успешно претворање на голем OST датотека што ми дозволува да вратам 150 пораки што исчезнаа.

Направи одлична работа, и јас сум супер среќен.

Ти благодарам многу. Се надевам дека имашost одличен ден, и извонреден викенд !!

Кристофер Бабер
Ешвил, НЦ, 10 мај 2019 година

DataNumen Exchange Recovery

Патем, ние ја цениме многу вашата помош. Донесовме одлука за купување Datanumen Exchange Recovery алатка вчера, и една од работите што ја засновавме нашата одлука беше одличната техничка услуга што ја дадовте додека тестиравме.

Даниел Наваро
Април 29, 2019

DataNumen Outlook Express Repair

Ви честитам за ВРАТИЛОТ, кој е единствениот софтвер што го пробав и може да ми врати некој од моите расипани dbx.

Пјер М.
Франција 23 април 2019 година

DataNumen Exchange Recovery

Здраво тим

Оваа алатка беше толку корисна! Пробав и друг сличен софтвер, но овој прави финта за враќање на СИТЕ мои е-пошта од OST датотека.

Reанрев
Може 20, 2019

DataNumen Exchange Recovery

Само сакав да кажам момци сте најдобри ...

Вие сте многу ценети! Сега можам да ги добијам моите информации за календарот од неправилно поставување OST (требаше да ги поделиме информациите за календарот во PST наместо да бидат вклучени во ost)

Ви благодариме повторно и имате убав ден!

Geneин Ровински
Април 5, 2019

DataNumen Outlook Repair

Здраво дечки

Оваа порака служи како ГОЛЕМО БЛАГОДАРАМ за вашата брилијантна алатка за поправка на Outlook. Мојот клиент доживеа повеќекратни прекини на електричната енергија, што предизвика Outlook pst да стане корумпирано. Scanpst излезе со грешка во врска со проблеми со дискот. Гуглав по оваа грешка и за среќа налетав на вашиот производ. Ја инсталирав и истрчав алатката за која беа потребни повеќе од 2 часа да се заврши. Крајниот резултат беше совршено работен Outlook, кој беше многу побрз од порано! Мојот клиент е над Месечината бидејќи е деловна сметка која многу се потпира на е-пошта.

Ви благодарам за одличниот производ, дефинитивно ќе им го препорачам на сите мои колеги по ИТ. За ваша информација, животната средина е како што следува:

Десктоп компјутер (постар модел IBM) со двојадрен процесор, 4 GB RAM, Windows 7 Professional и Outlook 2007. PST е прибл. 4.5 GB

Ве молиме, продолжете со одличната работа.

Со почит

Стив ИТ професионалец
Дурбан, Јужна Африка, 18 февруари 2019 година

DataNumen SQL Recovery

Беспрекорно закрепнување. Многу добро

Нелсон Фернандес
Амбернат, Индија, 15 јануари 2020 година

DataNumen DBF Repair

Reparador de tablas FoxPro, фантастично

Фернандо Хернандез Куестас

DataNumen Exchange Recovery

Ти си го спаси мојот ден. Сè што ми требаше - само за да претворам 2 OST датотеки. Само вашата програма го прави ова. Благодарам многу!

Илја Севрјуков
Москва, Русија 29 април 2019 година

DataNumen SQL Recovery

Одлично парче софтвер. Дали точно она што го вели, и на многу лесен начин за користење ...

Архитект Рикардо Фреитас, регионална влада
Фуншал, Португалија 27

DataNumen Exchange Recovery

Ова е одличен софтвер. Обнови скршено OST датотека прв пат, а потоа се отвори за прв пат во Outlook 2019. Пробав 3 други парчиња софтвер за поправка без успех и сакав да ја прифатам старата поштаost. Благодарам купишта DataNumen! (I.e.

Питер Китинг поранешен ЦИО, сега пензиониран
Мелбурн, Австралија, 15 јули 2019 година

DataNumen Zip Repair

Одлична програма за враќање ZIP архиви. Препорачувам ... и едноставно како врата.

Бохдан Шеретиук Пензиониран продавач на СС-услуги
Лутск, Украина 27 октомври 2019 година

DataNumen Outlook Repair

Обновувања.

Олеснување и ефикасност

Абделатиф ФАЈР Генерален директор Деловни апликации
Казабланка Мароко 10 декември 2019 година

DataNumen SQL Recovery

Супер алатка и работи многу добро. Алатка за враќање на базата на податоци

Извршен директор на Мандип Кањија и основач на Hey Flyer http://www.heyflyer.com/
Февруари 11, 2020

DataNumen Outlook Repair

Многу големо благодарам.

Ажурирањето на MS Office го сруши мојот компјутер и морав да ги избришам и инсталирам повторно. Во процесот Outlook не го прифати старото.ost досие и јас лost сите мои е-пошта зачувани во под-папки (само локален компјутер). Ова е неуспех во име на Outlook, да не се создадат повторно папките на серверот. По 6 часа паника, ја најдов вашата страница и го преземав софтверот, помалку од 30 минути подоцна, сè беше добро. Сите пораки се безбедни и достапни.

ВИ БЛАГОДАРАМ.

Ерик Енгелбрехт
Окланд, Нов Зеланд 18 февруари 2019 година

DataNumen Outlook Repair

Г'деј DataNumen

Го преземав вашиот софтвер за поправка на изгледот, бидејќи постојаните пораки за грешки во врска со мојата датотека outlook.pst не беа затворени правилно при последната употреба. Вие софтверот работеше совршено. Мојата pst-датотека порасна од 1.9gb на 2.45gm со 'lost податоци 'што беа вратени и замислено ставени во две' обновени 'папки (не само фрлени во полето за влез) за да ги разгледам. Потребни беа помалку од 10 минути за целосно обновување и скенирање на повратените пошта.

Повторно велам дека ви благодарам што обезбедовте толку добар софтвер што го прави она што го вели без никакви ограничувања за приватна употреба. Силно ја препорачувам оваа алатка за полето за алатки за сите корисници на компјутер.

Корисник на домашен компјутер од Питер onesонс
Аделаида, Австралија, 27 јуни 2019 година

DataNumen Outlook Repair

Навистина одлично парче софтвер што е супер темелно и длабоко истражува да се најде избришан и лost е-пошта. Успеав да вратам извонредна количина на информации што никој друг софтвер што го користев не можеше. Навистина го ценев тоа што можев приватно да ја користам оваа апликација на ниту едно вost.

благодарение Datanumen!

Мравка Ли
Окланд, Нов Зеланд 23

DataNumen Word Repair

Имав датотека со датотеки со зборови што имаа грешки за поправка, вашата веб-страница ја поправи датотеката со зборови за 6 минути.

Ова е уникатно и многу добро.

Валентин Богату инженер за физичар https://helpwithphysics.com
Романија 4 септември 2019 година

DataNumen Exchange Recovery

Вашиот производ го стори сето она што требаше да го стори. Враќањето на мојата датотека со податоци за е-пошта ме спаси.

Anyoneе го препорачам вашиот производ на секој на кој му треба, и сигурно ако ми треба, повторно ќе го инсталирам.

Одличен производ.

Аласмарх
Декември 26, 2019

DataNumen BKF Repair

Потребно е да се врати резервната датотека на Windows XP. Вашиот софтвер направи чуда ...

Јас дефинитивно ќе препорачам!

Ерик Сејмс ИТ администратор Cabле Технолошки лаборатории www.cabал.com
Newу Бранзвик, NJујорк, САД 8 јануари 2020 година

DataNumen Exchange Recovery

По заменувањето на мојот личен компјутер, требаше да ја вратам за лична употреба старата датотека UST претворајќи ја во PST. Меѓу многу софтвери, го најдов DEXR.EXE што одговараше токму на мојата цел. Додека корисничкиот интерфејс изгледа многу едноставно, DEXR можеше да ги врати сите мои е-пошта, контакти и контактни групи без грешки. Јас добро имам предвид DATANUMEN за во иднина како референтна марка за враќање на податоците.

Роберто Балдасар
Италија 7 март 2020 година

DataNumen TAR Repair

Ви благодарам! Успеа.

Youе ти препорачам на секој што треба да закрепне Tar датотека.

МШон Скот
Хантсвил, Алабама, САД

DataNumen Excel Repair

Вашиот производ работеше правилно.

Eugenio G. Bahamondes M.Ss. Виш електроинженер
Икеки, Чиле, NorTecnica Engineers Ltd.

DataNumen Outlook Express Repair

Честитки

Голема благодарност што ја направивте вашата демо-верзија достапна за такви луѓе
како пензионери (од кои јас сум еден).

Брајан Вилис Хонорарен превод и развој на веб-страница
Карлетонвил, Јужна Африка

DataNumen Outlook Repair

Овој софтвер е исклучително добар. Јас сум навистина благодарен за вас што обезбедовте важна важна алатка (DataNumen Outlook Repair v 1.2 целосна верзија) за јавна употреба. Дозволете ми да знам дали можете да обезбедите алатки за нешто повеќе од ова.

Мохамед Меран ДАТЕЛ системи и софтвер ФЗ ДОО
Дубаи ОАЕ

DataNumen Outlook Repair

Заврши прекрасно.

Рајан Фут Нексус ИТ консултанти
Парк Сити, Јута, САД

DataNumen Outlook Express Repair

Конечно - производ што го прави она што го кажува без пристап без глупости и чудесен исход. Добро сторено! Посакувам да го пронајдов твојот производ пред да ги трошам парите на многумина претенденти таму.

Анонимен клиент

DataNumen Zip Repair

DZIPР направи чуда и извлече стотици МБ дигитални фотографии за кои мислев дека ќе ги направамost засекогаш.

Сите најдобри

Анонимен клиент

DataNumen Zip Repair

Поправи многу - штедач на живот!

Само што извлековме околу 1 GB фотографии од Zip датотеки. Мислев дека сум навистина полнета, но Д.ZIPР само изора низ лото во режим на серија. Не изгубив ниту една фотографија. Исто така, многу едноставна и брза за употреба. Не можам да го препорачам доволно високо.

Брус ffефресон

DataNumen Outlook Express Repair

Мојот напор за обновување со DOER сега е 100%.

Благодарност.

Им Барнс

DataNumen Zip Repair

Јас бекапирав некои датотеки на Zip датотека од мојот лаптоп Mac G4. Немав друг избор освен да ги направам резервните копии на компјутер и да се обидам да се обеднамzip, Открив дека ништо не може да отвори корумпирана архива од 10.2 GB. Од скептицим, го симнав Д.ZIPР и открив дека може да ја поправи мојата датотека, па затоа продолжив и наредив да го отстранам ограничувањето на пробната верзија. Истрчав повторно, и додека се поправаше, не само што поврати некои податоци, туку и ги обнови СИТЕ! Јас сум толку задоволен што Техничката поддршка одговори толку брзо на моите е-пошта и тие беа исклучително корисни (менувајќи го целокупното мислење за софтверската техничка поддршка) Ви благодариме што направивте толку корисна алатка Дали има планови за верзија на OS X во скоро време?

Бенџамин Jamesејмс Чепмен
Универзитетот во Делавер

DataNumen Zip Repair

По сериската поправка, сите датотеки се успешно поправени и се извлекуваат на мојот Mac преку windows PKZip и мапиран SaMBa мрежен диск. Морам да истакнам дека сум исклучително задоволен што вашиот производ работи толку добро, и дека поддршката е фантастична

Поздрав, и повторно благодарам

Бенџамин Jamesејмс Чепмен
Универзитетот во Делавер

DataNumen Outlook Express Repair

БЛАГОДАРАМ! Поправена и зачувана на флеш-уредот пред да ги фрлам ѓубрето во IE и OE !!!


DataNumen Zip Repair

Одличен производ !! Бев скептичен, но штотуку ја врати резервната копија zip од мојата архива по е-пошта и јас сум преобразен

Голема благодарност и со почит

Дејвид

DataNumen Outlook Express Repair

убаво ми се допаѓа и мислам дека ќе го купам

бираш

DataNumen Zip Repair

Работи одлично. ми заштеди купишта време отколку да ја преземам датотеката од друг извор затоа што датотеката е расипана, оваа програма ја поправа. Многу брилијантна програма !!!!!!!! *****

Анонимен клиент

DataNumen Zip Repair

Барав место да стрost пофалби, но не најдов ништо. Сакам да им помагам на другите кои влегуваат во неволја со корумпиран zip досие. Работам на компјутер од 1982 година, пред IBM или Microsoft и ова е прва програма што работеше брзо, лесно и ефикасно.

Дејвид Оленик

DataNumen Outlook Express Repair

Еј,
Работеше ГОЛЕМО.
Лесно исто така.
Мојата сопруга ја стори целата работа.
За среќа, ги имав сите dbx-датотеки на резервна копија од 19-ти ноември, а сите останати сè уште беа на серверот за е-пошта, па откако го поправив, извлеков 95 пораки, но СИТЕ беа таму.
Лесно вреди 50 долари.
благодарение

, Карл
Тексас, САД

DataNumen Zip Repair

Никогаш не сум имал zip програма за поправка што работеше.
Овој!

Анонимен клиент

DataNumen Zip Repair

Имав многу игри и други видови датотеки кои се расипани и пред да ја добијам оваа програма, го мешав мојот компјутер, ова е една од најдобрите програми што ги користев, ќе им порачам на пријателите.

TripleHGogeta6

DataNumen Zip Repair

Ова функционираше совршено! Ви благодарам многу! Го спасивте мојот тим од
враќајќи се да завршам 16 месеци работа одново. ДZIPР добро вредеше
30 долари потрошив!

Jeff

DataNumen Zip Repair

Пробав неколку производи во мојата потрага за враќање на Zip до сега, датотеката што содржи цела година од архивите за е-пошта, но не беше успешна. Ја преземав демо-верзијата на Д.ZIPР и бев охрабрен од извештајот за наплата, затоа ја вложив малата сума и ја преземав целосната верзија.

На моја застрашливост, целиот производ не успеа да ја врати мојата датотека, па затоа контактирав со поддршка @ repair-zip-files.com. Повторниците за техничка поддршка ги побараа дневниците за грешки од Д.ZIPР и по внимателно разгледување, предложи постапка да ја испробам. Успеа!

Овој производ и одличната техничка поддршка на компанијата заштедија витални записи за кои мислев дека сеost засекогаш. Ви благодарам!

Скот Снајдер

DataNumen Zip Repair

Фотографиите од 3 GB беа само зачувани! Зачувани фотографии за дипломирање и девојка на колеџ! Ви благодарам.

Предлог на одлики: можност да се наведат кои датотеки не се зачувани?

Рана Јан

DataNumen Zip Repair

Поправениот документ на OpenOffice работи како привлечност! Голем палец за Д.ZIPR!

Армин Јакоб

DataNumen Zip Repair

Овој производ е одличен! Ни заштедивте многу време. Контактирајте не со други апликации што можеби ги имате.

Пол М. Дрескин

DataNumen Zip Repair

"Успеа."
Поправи лошо Zip досие, како што вети.

Енди Дуонг

DataNumen Zip Repair

Не верував дека ќе работи, но има. Штета што не може да го поправи ACE и RAR датотеки исто така.

Јордан Гигов

DataNumen Zip Repair

„Работеше за мене!
Го пробав со една оштетена датотека од дискета и ми одговараше. Само 5 досиеја од 40 беа оштетени во одреден степен.

Vicky

DataNumen Zip Repair

Обнови ги сите оштетени *.zip датотеки. Единствениот проблем беше што имаше проблеми со *.zip датотеки што и самите биле zipпед Инаку 10 од 10!

Питер Брук

DataNumen Access Repair

благодарам Производот работеше добро.

Ентони Латос
Калифонија, САД

DataNumen Zip Repair

Голема благодарност за вашата брза е-пошта.
Го пробав ова и сè работеше како сон!

Голема благодарност, успеав да закрепнам над 900 МБ!

Херберт Хакелсбергер

DataNumen Outlook Express Repair

Само што купив и искористив DOER за да повратам една од датотеките .dbx на мојот корисник што беше над 2 GB. Работеше одлично - благодарам за многу корисен производ.

Стив Форет МаркеТауч медиуми
Тексас, САД

DataNumen Zip Repair

„Навистина работел“
Имам целосен производ, тој ми помага да поправам датотека од 300 MB

Феликс А Легере

DataNumen Zip Repair

ЛЕЛЕ! Ми заштедив 2 часа во вредност од време и патување напред и назад низ градот. Благодарам
Освежувачки е да се види едноставна корисна програма што навистина работи! Го пробав по каприц, не мислејќи навистина дека ќе успее. ДZIPР ме однесе!
Ви благодариме повторно!

Oshошуа Масон

DataNumen Outlook Express Repair

Здраво момци,

Се борев да извлечам 4-годишна е-пошта од паднатиот хард диск во изминатата недела или слично.

Користена демо верзија на DOER - не ја прави правдата целосната верзија !! Целосната верзија закрепна 100% од мојата пошта - што е фантастично парче софтвер - одлична цена исто така.

Ви благодариме повторно,

Адријан Михил
Блекбурн, Велика Британија

DataNumen Zip Repair

„ДА ГО СРЕДИ ГРЕШКИТЕ НА КПД: Д“
Most од времето, само обичен зезнав ако преземете a zip датотека и има грешка во CRC, особено ако zip датотеката содржи само ISO-датотека. Овој производ ја поправи грешката CRC во мојата zip датотека и ми овозможи да ја извлечам ISO-датотеката без недостатоци!

Ерик Карп

DataNumen Zip Repair

"Многу добро"
Дали е навистина добра програма, за оние луѓе што преземаат големи sfx-датотеки на Интернет, кои се штетни, го препорачувам овој софтвер! се поправа zip датотеки и sfx-датотеки е одлично! но мислам дека на овој софтвер му е потребна можност за поправка rar датотеки исто така

Гери Шоу

DataNumen Outlook Express Repair

Убав допир!

Кети Маки
Тексас, САД

DataNumen Outlook Express Repair

Благодарам, успеав Одличен производ - навистина спасител на животот!

Том Рансин
NoSpinMarketing

DataNumen Zip Repair

Апсолутно! Може да го користите делот наведен на вашата веб-страница или која било промо литература. Направете ми услуга и изменете ја референцата за ЦРК, бидејќи ЦРЦ и Цикличен вишок се навистина иста грешка. Ако сакате уште повеќе пофалби, денес, добив ажурирање преку е-пошта за алатка за споделување софтвер што содржеше А. CAB датотека во А. Zipдосие. Па, победиzip, П.К.Zip & WinAce сите објавија дека датотеката е оштетена и не може да се отвори. Јас го истрчав низ Д.ZIPР и не само што го направи тоа zipдатотеката се поправа, но е приложена CAB датотеката беше точен бајт за бајт совпаѓање со cabдатотека што ми требаше за ажурирање. Изгледа дека ова мало Д.ZIPR Gem е нешто што Microsoft треба да го лиценцира. Благодарам уште еднаш,

Арон Себастијан
Северна Каролина, САД

DataNumen Zip Repair

Willе го добиете мојот глас за најдобра алатка за компјутер. Бидејќи го купив Д.ZIPР, го користев неколку пати на датотеки што прикажуваа лош ЦРЦ или имаа други проблеми што предизвикаа Винzip или WinAce за исклучување и запирање на обработката. ДZIPР поправи се што сум фрлил на тоа. Колку извонреден и елегантен дел од софтверското инженерство.

Арон Себастијан
Северна Каролина, САД

DataNumen Excel Repair

Тоа е многу убава програма. Сорта е „без памет“ што ми се допаѓа.

Јас сум човек со база на податоци и навистина повеќе користам Foxpro отколку табела со Excel.
Но, животот не оди на тој начин кога работите со други луѓе.
Ако вашата програма не работи, јас и мојот пријател ќе прибегневме кон рачно поправање со користење на прелистувач на датотеки со шеснаесетник или ASCII и рачно ќе го уредивме бинарниот за да ја поправиме корупцијата. Колкав влечеше.

Па тоа не се случи. Затоа, велам убава работа и ќе го добиете мојот глас и идниот ПР.

Благодарам уште еднаш. Па вреди за парите.

Рик Фајтер консултант за базата на податоци
Охајо, САД

DataNumen Zip Repair

Јас само би сакал да ви се заблагодарам. Јас купив DataNumen Zip Repair помалку од
пред два часа и функционираше совршено !!! Моето искуство може да се сумира во
четири зборови:

ЈА СПАСИТЕ МОЈАТА РАБОТА

Ви благодариме повторно,

Рајан Лонг
Ардор компјутерска услуга

DataNumen Access Repair

Всушност, го најдов вашето решение во првите 10 минути!
Како и да е, иако на почетокот мислев дека ова е многу пари да се потрошат на мала програма, DataNumen Access Repair ја поврати нашата база на податоци, па сега сум многу среќен

Ејмс Марфи
Сè што е на Интернет

DataNumen Access Repair

Леле софтверот на вашите момци е одличен. Го преземав пробниот софтвер и можеше да ми ги покаже сите табели што ги имав точно. Овој софтвер карпести и многу ми помогнаа.

Раф куче

DataNumen DBF Repair

има добро поправка

мат Дезмонд

DataNumen Zip Repair

Повторно ја преземам целата програма и сите податоци за поправка што ги испраќам до мојот компјутер. На тој начин програмата РАБОТА многу добро и поправи 91% од мојот диск !!!
Спасив милостинаost, сите мои важни податоци !!!
Ви благодариме за програмата Д.ZIPР! Работи многу добро!

Дејви Валентин
Орландо, Флорида

DataNumen Outlook Express Repair

Јас купив DataNumen Outlook Express Repair и успешно ги обнови датотеките во мојата папка кои некако исчезнаа од мојата листа на ОЕ. Вашиот производ работеше добро; Ви благодарам.

Натаниел В. Пирс
Трапе, Мериленд

DataNumen Outlook Express Undelete

Само белешка за да ве известам дека горенаведената програма работеше исклучително добро и успешно закрепнав милостost 3000 е-пошта што случајно трајно ги избришав. Нема да се двоумам да им го препорачам на колегите и пријателите.

Грег Харисон
SA Bias Industries Limited

DataNumen Outlook Express Repair

Вашиот софтвер многу ми помогна, благодарам благодарам благодарам многу !!!!!!!!!!

Агнес Чан

DataNumen DBF Repair

Здраво Чен,

Само сакав да го известам тоа DataNumen DBF Repair беше во можност да ги поврати сите податоци од нашиот АКТ! 2000 база на податоци.

Директор за производство на Стивен Рајс
Сакраменто списанија Корп.

DataNumen Outlook Express Undelete

Пробав три други производи пред да го најдам Advance Outlook Express Обнова. Две од програмите ги пронајдоа сите пораки, сепак, пораките немаа податоци во телата. Третото не ги ни најде сите постоечки е-пошта. Првиот обид со Advance Outlook Express Обнова ги покажа сите датотеки во пробниот процес. Го купив производот и секоја порака до која дојдов веднаш може да се врати. Ова е фантастичен производ и дефинитивно вреди за цената.

Ви благодариме.

Бил Коса Мој компјутер
Роквол, Тексас, САД

DataNumen Zip Repair

Тоа функционираше одлично. Ви благодариме за вашата помош.

Johnон и Кони

DataNumen Zip Repair

Здраво Само што ја купив вашата програма и таа поправи важна ZIP досие. Ви благодарам.

Дејвид С.
Торонто, Канада

DataNumen TAR Repair

Јас го купив вашиот софтвер вчера за да вратам 7 GB tar датотека што беше целиот мој директориум „Документи и поставки“ од мојот лаптоп што работи за услугата. Некои од документите беа * исклучително * важни како што се моите податоци за забрзување, фактури за мојот бизнис и резиме за подготовка на данок за мојот сметководител.

Верзијата freebie покажа дека очигледно може да поправи сè што сакамost, затоа го купив и регистрирав софтверот. Кога го истрчав, тој ги зачува документите_ фиксирани.tar, и јас истрчав *tar xvf * на неа. Почина со грешки и помина мost на содржината.

Сепак, повторно го истрчав tar команда со аргументи за името на датотеката за само да ги извлечам оние што ме интересираа (целиот мој „Финансии“
директориум), и богами, сите ги доведе во совршена состојба.

Само сакам да кажам благодарам. Ви благодарам. Ви благодарам. Ви благодарам. Ви благодарам. Ви благодарам. Ако нешто можам да направам за вас во иднина (корпа со овошје на Божиќ, измијте го автомобилот, земете алишта, сексуални услуги), јас сум должен кон вас, вашата компанија и вашиот софтвер.

Вие момци се лулате.

Дизајнер на електроника Кевин Смит, земјоделец, електричар, музичар
Тексас, САД

DataNumen Zip Repair

Ви благодариме за вашата помош. Јас сум многу задоволен од Д.ZIPR.

Jimим Стејси
Соочувајќи се со фотографии на страници

DataNumen Zip Repair

Имав 800 MB zipдатотека со 97,00 создадени во Соларис што доби грешка во „централниот режим“. Откако се случи ова, не можев да пристапам повеќе од првите 30,000 фунти и од стандардниот zipпоправете комунални услуги што доаѓаат како дел од pkzipв и ПобедиZip не направи ништо - да помогне.

Ова беше особено фрустрирачко затоа што го познавав мost или сите датотеки сè уште беа таму - тоа беше едноставно грешка во „содржината“ на архивата.

Јас се користи Datanumenе Д.ZIPR за враќање на 98% од датотеките во архивата! Мило ми е што најдов компанија како Datanumen со знаење како да се извлечат добрите работи од архивата, особено кога централниот режим е расипан.

Крис Нигелер
Cleanscape Software International Albuquerque, NM, САД

DataNumen Outlook Express Undelete

Патем, производите се одлични. Им заблагодарувам на момците кои развија толку корисни алатки.

Тие навистина ми ја решија душата.

Со почит

Морганит Бразил Лтда
Сао Пауло, Бразил

DataNumen Outlook Express Repair

Патем, производите се одлични. Им заблагодарувам на момците кои развија толку корисни алатки.

Тие навистина ми ја решија душата.

Со почит

Морганит Бразил Лтда.
Сао Пауло, Бразил

DataNumen Excel Repair

DataNumen Excel Repair го зачував денот и ги вратив податоците што ми беа потребни од мојата оштетена датотека. Исклучително лесен е за употреба, тој работеше многу добро за моите потреби, и силно го препорачувам!

Е. Мадсен Главен инженер
PIN Technology, Inc. Newујорк, NYујорк, САД

DataNumen Access Repair

Ви благодариме што ми се вративте. Оттогаш го купив софтверот и веднаш ја добив врската за преземање на софтверот. Јас го инсталирав и функционираше брилијантно!
Многу Ви благодариме

Кевин О'Лири ФЕТАК
Даблин, Ирска

DataNumen BKF Repair

Драг Чен,

Направив како што предложивте и функционираше! Ви благодарам што ми помогнавте да повратам 10 години работа !!

На здравје,

Тим
Перт, Западна Австралија

DataNumen PSD Repair

Почитувани DataNumen Персоналот

Ви благодарам што направивте “DataNumen PSD Repair". Имав една стара
датотека за која се држам од 2000 година. Таа е создадена во
PhotoDeluxe, во верзија PDD, Photoshop не можеше да се прочита.

Немате идеја колку бев среќен што проверив, преземав и успешно
повторно вклучете го вашиот софтвер на оваа единствена датотека.

Ви благодариме,

Брус С.
Хилсборо, NJујорк, САД

DataNumen BKF Repair

Почитуван Господине,

Nevernind - го добив сега, врската дојде преку е-пошта и тој работеше.

благодарение

Роберт Флечер
Мариета, ГА, САД

DataNumen Zip Repair

Ова функционираше совршено. Ви благодарам!

Том Меклин
Фредериктон, Newу Бранзвик Канада

DataNumen Outlook Repair

Ви благодариме за внесувањето. Сфатив што да правам во меѓувреме. Закрепнат милостинаost сите мои лost е-пошта. Ви благодариме за добар производ ...

Со почит,

Инженер за апликации на Justастин Мос
Метон Америка, АД Хјустон, ТХ, САД

DataNumen Zip Repair

Ја најдов вашата алатка додека ја користев веб-страницата http://rmse.awardspace.com и би сакал да кажам дека вашата алатка е одлична со многу одлики. Одлична работа. Ако имате список за испраќање или билтен, пријавете се. Поздрав, ЈА

Фабио Пинеиро
Мадеира, Португалија

DataNumen Access Repair

Зачуван мојот сланина! Благодарам

Брајан
Атланта, Џорџија, САД

DataNumen Outlook Repair

Здраво,

Добив DVDRom со zipпед-датотека за пед. Јас бев во можност да го извлечам и сè работи повторно добро. Сакам да ви се заблагодарам за убавата поддршка и целата помош што ми ја дадовте. Да не беа вие и АОР, веројатно немаше да ги обновам податоците во датотеката. Со почит,

Робин Де Рок
Вонс БВБА Герардсберген, Белгија

DataNumen Zip Repair

Без гајле, РАБОТИ! СООО СРЕНА сум! Ви благодарам многу за целата ваша помош! Сега сум 100% задоволен и ќе престанам да ве мачам. смеење на глас. БЛАГОДАРАМ УШТЕ ЕДНАШ!

Уште еднаш ви благодарам за целата помош што ја понудивте и ќе го препорачам овој производ на секој со сличен проблем!

Глен Петерсон
Андовер, МН, САД

DataNumen Outlook Express Repair

Ви благодариме за вашите коментари.
Имате одличен производ. Обнови многу датотеки за мене.

Менаџер Артур Ј Вехоу Експрес сметководствени решенија
Port Macquarie NSW 2444, САД

DataNumen Zip Repair

Г-дин Чен,

Ви благодарам многу.
Успешно извадив податоци.
Мислев дека ќе мора да се откажам од сите податоци ...
Јас навистина ја ценам вашата помош, уште еднаш ви благодарам.

Со почит,

Кајо Нагашима
Фунабаши-ши, Чиба, Јапонија

DataNumen Outlook Repair

Ви благодарам многу за помошта - јас навистина го ценам тоа.

Вработен во Procter & Gamble
САД

DataNumen Outlook Repair

Здраво, благодарам што одговоривте. Успеав сам да го средам уште од првиот е-пошта, па жал што ви пречев. BTW, сакај го производот.

Мурат
Австралија

DataNumen Outlook Repair

Здраво,

Дали е можно да се наведат локацијата и името на секоја датотека во табулаторот за поправка на серии? Ова е веќе можно во јазичето Поправка, кога само се обработува една датотека, но би било навистина корисно ако е можно да се уредат деталите за излезната датотека при сериска поправка.

Одличен производ патем! АОР ги обнови мost од елементите од многу важна PST-датотека од 6 GB. Моите претходни обиди со SCANPST имаа вратено само 500mb!

Со почит,

Марк Хамфри Менаџер на мрежа
CB Richard Ellis Ltd Торонто, Канада

DataNumen Outlook Express Repair

Почитувани,

Јас го купив денес вашиот Advanced Outlook Express Repair - Честитки, функционираше прекрасно!

Друго од некои ситници, како што е дневникот за треперење за време на враќањето на задачата, или раздвојувањето на содржината на датотеката dbx на Inbox во 2 датотеки со ист временски е-пошта. Да, го замолив софтверот да создаде друга датотека со повратени е-пошта по враќање на 2000 е-пошта, но, очекував да добијам 2 наследни датотеки во врска со датумите на е-пошта, а не со бизарните појави на 2 папки со истиот период на време е-пошта!

Но, како што споменав претходно, ова се мали нешта, и пред сè, јас сум горд на задачата што ја изврши вашиот софтвер, и дефинитивно, ќе им го препорачам на пријателите.

Ви посакувам многу успех во развојот и креирањето на вакви програми!

Благодарам многу, Искрено,

Духовен водич на Јигал
Израел

DataNumen Zip Repair

Драг Чен,

Ви благодариме за брз и темелен одговор. Вашето решение функционираше! Работеше софтверот Large File Splitter, а потоа Advanced Zip Repair ја поврати секоја датотека!

Сега сум многу задоволен клиент и среќен сум што продолжувам да го користам производот. Ви благодарам повторно, и имајте совршен ден.

Со почит,

Чарлс Томпсон
Лејкленд, ФЛ, САД

DataNumen Outlook Express Undelete

Имав проблем со 1.5 GB излезна датотека, бев многу напнат, но AODR го реши мојот проблем и ми помогна да ги вратам сите податоци, благодарам многу на Datanumen.com Тим кој ми помогна во изборот на вистинската алатка за мојот проблем.

Макбол Ахмед Рашид Али КАН
Est. Edеда Саудиска Арабија

DataNumen Outlook Express Repair

Ви благодариме за одговорот - ценете ја вашата помош.

Всушност, јас го купив AOER вчера, и сите лost е-поштата е вратена !!

Се чини дека AOER работи одлично и треба да ги поправи сите мои проблеми со OE!

Ви благодариме.

Со почит,

Франсис Л.
Албукерки, НМ, САД

DataNumen Outlook Express Repair

Имав лost важни е-пошта за време на процесот на компактирање и не знаеја како да ги најдат или повторно да ги отворат. Вашиот производ го реши проблемот (на крајот).
Сепак, треба да им објасните на лудитите како мене дека сите датотеки BAK може да се преименуваат во DBX. Нивost невозможната датотека што ја сакав беше наречена БАК (што разбирам дека можеби се случило во процесот на компактирање) и ми требаше еден ден истражување за да утврдам дека можам да го сменам името на датотеката и потоа да го применам вашиот производ за да го направите остатокот. Откако веќе го разработив тоа функционираше како уживање!

Мајкл Митхенер ммкреативен бизнис
Мелбурн, Австралија

DataNumen Zip Repair

Имавме 60 гигабајти zip датотека што не би се отворила. Advanced Zip Repair не можеше да го поправи, бидејќи беше преголем. Сепак, DataNumen ми обезбеди уште еден одличен дел од софтверот, кој ја подели датотеката во повеќе управувани датотеки од 1 гигабајт, а потоа Advanced Zip Repair успешно поправена секоја. Пробавме разни други производи за поправка без успех, па сигурно ќе се вратам на DataNumen ако имаме какви било други проблеми со податоците во иднина. Непроценливи производи и голема поддршка!

Крис Бартон
Ванкувер, Канада

DataNumen Access Repair

DataNumen Access Repair враќа повеќе податоци од кој било друг производ што сум го користел. Тоа ми помогна да зачувам многу бази на податоци што се оштетени. Јас сум многу задоволен што го најдов овој производ.

Маргарет Месик Ц.ostРесурси за инвентар
Дејвис, Калифорнија, САД 16 јуни 2015 година

DataNumen Exchange Recovery

По над 10 часа активно потрошено време за да го едуцирам MS за тоа што е проблемот кога го надградив мојот Outlook 2010 на 2013 година и автогенерацијата на мутипл.ost датотеки конечно се откажав. кога ми рекоа дека не можат да го отворат оригиналот.ost досие. Тогаш добив светла идеја за брзо пребарување.ost конверзија и бум во .pst - 3.8 GB податоци што беа многу вредни за мене беа повторно во моите раце - сето тоа откако поддршката за врвни нивоа на MS за Outlook рече дека не можат да сторат ништо. Далеку сум од компјутерски гик, но кога знаете повеќе од претставникот за техничка поддршка, треба брзо да сфатите дека имате проблеми. Функционира...

Основач на RJ Collins V360
Сан Диего, Калифорнија, САД 15 г.

DataNumen RAR Repair

Немав проблеми со оваа извонредна програма. Збор до оние луѓе кои можеби имале некои проблеми. Ако 'DataNemen Rar Програмата за поправка не успеа да ја поправи датотеката во некои случаи, обидете се да ја поправите во друг директориум - директориумот на надворешен блиц или хард-диск ги оцени најдобрите резултати за мене. Само повремено морам да го сторам ова, мost од времето работи совршено.

Chris
Ливерпул. Велика Британија, 6 септември 2014 година

DataNumen Outlook Repair

Пред време купувам Datanumen Outlook Repair и јас сум задоволен со тоа, користејќи го од време на време. Сега треба да ги вратам избришаните е-пошта од еден куп датотеки со NSF Lotus Notes. Мислев дека можеби имате добар производ, но за жал, немате ништо за Lotus Notes. Па, бидејќи работите ги правите правилно, зошто да не а Datanumen Поправка на NSF? Со почит, Роберто

Роберто Петитпас
rpetitpas@gmail.com

DataNumen RAR Repair

Јас би бил повеќе од среќен да ја напуштам повратната информација во врска со моето позитивно ангажирање на вашиот производ - неколку совети, исто така, во врска со случајното пропаѓање на „DataNewmen“ Rar Програма за поправка за поправка на rar досие. Откривам дека кога тоа ќе се случи, успехот во поправањето на предметната датотека отсекогаш бил постигнуван со преместување во друг директориум и повторување на функцијата таму - обично на надворешен блиц или хард диск.

Ако треба да го прифатите моето оценување на производот со некој од моите лични податоци, дали можете само да го ограничите на регионот - „Обединетото Кралство“. Благодарам

Ц Долан
Велика Британија 6 септември 2014 година

DataNumen Word Repair

О, добра моја, БЛАГОДАРАМ! Не можам да верувам дека успеавте да го поправите тоа! Јас буквално пробав сè друго - ова е неверојатно, и јас сум толку благодарен.

Ви благодариме повторно за помошта! Среќен сум што напишав препорака ако ви треба - никој друг не успеа да го поправи ова !!

Менди Кларк
Соединетите држави 16 септември 2015 година

DataNumen Outlook Repair

Благодарам Алан, Поправка работеше милостивоost совршено ... не го очекував тоа добро. Благодарам многу. Хелмут

Хелмут Демелхубер Демелхубер Консалтинг
Тибинген, Германија 13 септември 2018 година

DataNumen Outlook Repair

Ви благодариме многу за поддршката --- тоа функционираше со создавање само нов профил.

Повторно благодарам,

Сопственик на CARisma
Хјустон, Тексас, САД 23 мај 2018 година

DataNumen Outlook Repair

Само сакав да кажам Ви благодарам за софтверот.
Мојата датотека со податоци за Outlook се чини дека е mostфиксна.
Требаше да проверам и избришам еден тон записи, но мислам дека ги пронајдов мost на моите податоци.
Никогаш нема да знам што имам лost трајно!

Ахмед Кадир
Напервил, ИЛ, САД 4-ти декември 2018 година

DataNumen Access Repair

вашата алатка е најдобрата што можев да ја поправам датотеката за пристап на универзитетот за лична употреба и благодарен

Менаџер на мрежата Ричард Фикса
Санто Доминго, Доминиканска Република 30 декември 2018 година

DataNumen CAB Repair

Вашата програма изгледаше како да работи совршено бидејќи имав пристап до датотеките
во Windows Explorer или архивска програма.

Уште еднаш, ви благодарам за помошта во програмата и јас ќе го сторам тоа
не двоумете се да го препорачате.

Невил Харип
Австралија, 17 јануари 2019 година

DataNumen Word Repair

Ви благодарам многу за вашата помош и интерес Никогаш не сте имале потешкотии на кој било начин.

Јас сум многу задоволен. Ви препорачувам на сите. Ви посакувам континуиран успех.

добра работа

Исил Јаман Бајдар
Анкара, Турција 29 јануари 2019 година

DataNumen Excel Repair

Работеше убаво! Сите мои услови и моите (веројатно премногу комплицирани) вкрстени препораки за податоци сега се враќаат! ВИ БЛАГОДАРАМ!! Во текот на летото имав слободно време да работам на работи, но ниеtarнаскоро да се вратам на училиште и повеќе сум зафатена со физичка работа отколку со работа со компјутер и немав време (или срце) да седнам назад и повторно да внесам СЕДУМИ И ДЕВЕТЕСЕТИ ДВЕЦИ термини, дефиниции и биологија референци! Буквално бев болен од стомакот.

Се надевам дека ќе имате прекрасен одмор во текот на неделата, и мирен и пријатен викенд!

Кристи Ранкин Наставник
Браунвуд, Тексас, САД 13 август 2014 година

DataNumen Outlook Repair

Скапо, но стори сé што беше ветено, вклучително и прилозите
Колку вреди тоа? Силно се препорачува!

Архитект Брок Крум
Северен Ванкувер, п.н.е., Канада 1 ноември 2015 година

DataNumen Outlook Repair

Advanced Outlook Repair целосно поправена 19 GB Outlook 2007 .pst со повеќе папки од над 15 години. Стана оштетена по напорното исклучување и не се отвори, дури и во безбеден режим. Слушнав за вашата алатка од „chcw“ на ExpertsExchange.com и од табелата за споредба на процентите за поправки помеѓу алатките на Datanumen.сајт Направив копија од .pst и без среќа се обидов со Microsoft scanpst.exe. Алатките за трети страни помагаа пред неколку години Outlook Express конверзија, па погледнав на Интернет. Advanced Outlook Repair беше единствениот кој доби позитивни позитивни критики за комплицирани случаи и тие покажаа примери за такви, па најдов купон и го купив. Првиот премин рече дека оригиналната датотека ја држеше отворен друг извор (иако беше рестартиран). Следно го испробав наспроти копирањето и за неколку минути (околу 20%), мојот Outlook се појави отворен - со целосни ажурирани папки и е-пошта. Ме плашеше затоа што мислев дека допрев нешто и го затворив. Неколку минути подоцна, тоа

Anоан Ашленд
Хјустон, Тексас, САД 1-ви ноември 2015 година

DataNumen Excel Repair

Алатката за поправка на Excel можеше да ги извлече сите текстуални податоци од 2 оштетени датотеки на Excel кои беа отворени и беа зачувани кога имав пад на компјутер. Сепак, алатката не можеше да поврати сè со целото форматирање (задебелени букви, бои и сл.) Лost заедно со околу половина од формулите (главно комплицираните што ги поврзуваа листовите заедно). Каде што имаше можни проблеми, алатката пресече постоечки работен лист во дополнителни листови за да знаете каде да проверите дали има загуби - одлична идеја. Генерално, страшен резултат, бидејќи податоците беа најтешкиот дел да се вратат од оригиналниот извор. Една од датотеките беше толку лошо измешана што не можеше да се копира, отвори (па дури и да се избрише!) Со која било програма на МС! Генерално, алатката ме спаси околу една недела работа. Требаше помалку од еден ден да се вратат датотеките во нормала со повторување на форматирањето од многу постара верзија на датотека и проверка на самото место на податоците. Белешка за корисниците, ако алатката изгледа дека е запрена, имаат трпеливост, потребно е скоро еден час да се реши потешката датотека пред да сеtarнаправив во секој случај

Johnон Чепмен
Мелбурн, Австралија, 1 јануари 2017 година

DataNumen Disk Image

Сликата на дискот ги надмина другите три професионални програми кои не успеаја да создадат ISO системска слика - оваа функционираше совршено. Иако не може да се стартува од USB и мора да се извршува од оперативен систем, тој беше брз, 1TB за нешто повеќе од 2 часа за клонирање и се врати беспрекорно. Според силата на неговата изведба, слабоста и исто така убавата поддршка што ја пружаа, би го препорачал нивниот софтвер на секој што има потреба.

Вејн Рајс се пензионираше
Bostна, М-р, САД, 25 јануари 2017 година